İdeal Erkek Bulundu!

Bültenler - Haberler | Güncel
İdeal Erkek Bulundu!

Dünyada ilk defa Cosmopolitan dergisinin okurlarının oylarıyla tasarlanan balmumu figürü; #CosmoMan2018 Madame Tussauds İstanbul'da yerini aldı. 2018'in ideal erkeği Koton giyiyor…

Moda ve trend öncüsü Koton, 2018'in ideal erkeğinin stilini oluşturuyor. Cosmopolitan Dergisi ve Madame Tussauds İstanbul işbirliğiyle, 'İdeal Türk erkeğinin fiziği nasıl olmalıdır?'
sorusundan alınan yanıtlarla şekillenen #CosmoMan2018; dünyada ilk defa Cosmopolitan dergisinin okurlarının oylarıyla tasarlanan balmumu figürü olma özelliğini taşıyor.

#CosmoMan2018'i tanımlamak için düzenlenen ankette Türkiye'nin ve dünyanın en beğenilen aktör ve sanatçılarının fotoğrafları okurların beğenisine sunuldu. Gözleri, saçları, vücut yapısı, kostümü ve styling'ine değin her detayı anketle seçilen ünlülerin fiziksel özelliklerinden esinlenerek yaratılan #CosmoMan2018'in ideal vücut hatları için Justin Timberlake, gözleri için eşit oy alan Channing Tatum ve Kıvanç Tatlıtuğ, saç rengi için Yusuf Çim, ideal yüz hatları için ise Metin Akdülger seçildi. Styling'inde ideal saç ve sakal tıraşı için Adam Levine, giyim stili için Simon Baker, saç stili için ise Şükrü Özyıldız'dan esinlenilen #CosmoMan2018 Madame Tussauds sanatçı ekibi ve Cosmopolitan'ın profesyonel görüşü ile son halini aldı.

Koton Kreatif Direktörü İsham Sardouk: 'İdeal erkeğin giyim tarzını Koton tasarımları belirliyor.'

2017-2018 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu ile modern erkek stilleri yarattıklarını ifade eden Koton Kreatif Direktörü İsham Sardouk 'Erkekler için farklı tarzlarda çok çeşitli tasarımlar sunuyoruz. Tasarımların günümüz trendlerini yansıtmasını önemsediğimiz gibi her konsepte ve her ortama uygun tasarımlara da koleksiyonumuzda yer veriyoruz. #CosmoMan2018, halk tarafından belirlenen ideal erkeği temsil ediyor. Koton olarak ideal erkeğin giyim tarzını da tasarımlarımızla biz belirliyoruz' dedi.

#COSMOMAN2018'E BÜYÜK İLGİ

Madame Tussauds'ta gerçekleştirilen Cosmopolitan Exclusive New Year Party ile moda ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının beğenisine sunulan #CosmoMan2018, gecede smart casual stiliyle de dikkat çekti. Koton 2017-2018 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonuna ait tasarımlar ile gala gecesinde boy gösteren #CosmoMan2018'in yaz stili ise yine Koton'un yeni sezon tasarımlarıyla oluşturulacak.

#CosmoMan2018 yıl boyunca, Koton erkeğini yansıtan ideal erkek stiliyle Madame Tussauds'da sergilenmeye devam edecek.


Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title