İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Magazin

Ünlü manken Adriana Lima'nın siyah iç çamaşırıyla objektif karşısına geçtiği anlar sosyal medyayı salladı. Ünlü mankenin pozlarına kısa sürede yüz binlerce beğeni geldi.

2017 yılında düzenlenen yılbaşı gecesi özel defilesinde podyumda son kez yürüdükten sonra emekliye ayrılan ünlü manken Adriana Lima, yine de objektiflerin karşısına geçmekten vazgeçmiyor. Ünlü manken bu sefer de iç çamaşırlı pozlarıyla ortalığı salladı.

ÇOCUKLARINA VAKİT AYIRIYOR

Podyumlara veda ettikten sonra vaktinin büyük bir kısmını çocuklarıyla geçiren Lima, günlük hayatından kesitleri de sık sık sosyal medya hesabından yayınlıyor.

İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

Instagram'da 13 milyon takipçisi bulunan Adriana Lima, önceki gün paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 40 yaşındaki Lima, iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçti.

Brezilyalı eski top modelin 'Dün gece hakkında...' notunu düştüğü pozlar adeta sosyal medyayı salladı. Lima'nın paylaşımları 500 bin beğeni alırken, binlerce de yorum yapıldı.

İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı

İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (5)
Metin Yalcin:Bu kadında KKS var, ( Kudurmuş Kadın Sendromu )
Kaan Korkmaz:O değilde bu güzel kadin zamaninda Metin Hara denen zatla nasıl sevgili oldu hâla onu düşünüyorum.
mecnun avci:bizimkiler gibi once ne is yapiyorsun diye sormuyor demekki.bana bir tane ornek verin unlu bi mankenin siradan biriyle ciktigini.bizde olmaz.unluler hep is insanlariyla flort yapar.guzellige degil cebe bakar yani.
500
title