İbrahim Tatlıses: Ben Adamım Adam

İbrahim Tatlıses: Ben Adamım Adam
Haberler.Com - Haberler | Magazin

Ahmet Kaya'ya saldırı gecesiyle ilgili gazete küpürü paylaşan Tatlıses "Ben gittiğimde söylediler bana. El insaf ya! Ben adamım adam" notunu düştü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti grup toplantısında TRT Müzik Ödülleri'nde yaşananları hatırlatıp "Kimler saldırdı? Gezi Parkı'nda bize saldıranlar saldırdı. Şimdi diyorlar ki ben o sırada tuvaletteydim ben o sırada dışarıdaydım ulan hepiniz oradaydınız. Kamera kayıtlarında hepinizi görüyoruz" demesi Ahmet Kaya'ya yapılan saldırıyı yeniden gündeme getirdi.

"BEN ADAMIM ADAM"

Konuyla ilgili Serdar Ortaç ve Özcan Deniz gibi isimler Ahmet Kaya'ya saldırı gecesiyle ilgili açıklama yaparken, Diyarbakır'da Şivan Perver ile düet yapan İbrahim Tatlıses de kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Ahmet Kaya'ya saldırı anında salonda olmadığını söyleyen İbrahim Tatlıses de MGD gecesine ait fotoğrafı Twitter sayfasında paylaştı ve altına "Alın bakayım ben nerdeyim? Ben orada yoktum demedim. Ben gittiğimde söylediler bana. El insaf ya! Ben adamım adam" notunu düştü.

ÖZCAN DENİZ İSYAN ETTİ

Olaylı MGD gecesinde olduğu iddia edilen isimlerden Özcan Deniz de yaşadıklarına isyan etti. Twitter üzerinde açıklama yapan Deniz, sayfasına "Ahmet Kaya'nın linç edildiği utanç gecesinde olmadığımı 15 yıldır ifade etmeye çalıştım. Sonrasında da Ahmet Kaya'yı arayıp üzüntümü dile getirdim. Üzgünüm ki her yıl benim de orada olduğuma dair yazılar yazılmakta. Bu yüzden açıklama gereği duydum. Kınanmam bu güne ait bir kınanma değil. Diyarbakır'da yıllar önce verdiğim dev nevruz konserinde de, Yusuf Hayaloğlu'nun albümüne verdiğim destek zamanında da bunu hep dile getirdim. İnşallah bu son olur ve bir daha bunu açıklama gereği duymam" notunu düştü.

SERDAR ORTAÇ: DAHA NE KADAR SÜRECEK

Ortaç, sürekli bu olayla gündeme gelmesinden duyduğu rahatsızlığı da bu mesajlarla anlattı: "Gezi eylemlerine katılmadım, Ahmet Kaya'ya çatal atmadım. Daha ne kadar sürecek bu yazılar. Bir sürü hayranım benden yeni şarkılar beklerken,bunlarla uğraşmaktan nasıl şarkı yazacağım, ben de bilemedim."

İbrahim Tatlıses: Ben Adamım Adam
İbrahim Tatlıses: Ben Adamım Adam

Kaynak: Haberler.Com

Manşet Haberler

title