Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

22.02.2021 08:23 | Son Güncelleme: 22.02.2021 21:55
Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

Huysuz Virjin karakteriyle sanat dünyasına adını altın harflerle yazdıran usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu'nun hayatı, beyaz perdeye taşınıyor. Filme, sanatçının en yakınındaki isimlerden olan Armağan Çağlayan danışmanlık yapacak.

Devlet memurluğunu bırakarak 1970'lerde sanat dünyasına adım atan Seyfi Dursunoğlu, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybetmişti. Huysuz Virjin karakteriyle adını altın harflerle sanat dünyasına yazdıran ve bir televizyon fenomenine dönüşen usta sanatçıyı, gelecek nesillerin de hatırlaması için adım atıldı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN YOL GÖSTERECEK

Genç-yaşlı şovuyla tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan Seyfi Dursunoğlu'nun renkli yaşamı filme konu olacak. Usta sanatçının televizyon serüveni boyunca yapımcılığını üstlenen ve en yakınındaki isimlerden olan Armağan Çağlayan ise film çekimlerine danışmanlık yapacak. Usta sanatçıyı kimin canlandıracağı ve hikayenin nasıl işleneceği ise henüz netlik kazanmadı.

Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

"HUYSUZ BANA DAHA FAZLA ŞEY ÖĞRETTİ"

Seyfi Dursunoğlu ile birlikte 350 bölüm "Huysuz Şovu" çeken Armağan Çağlayan, usta sanatçının ölümü sonrası duygulandıran bir açıklama yapmıştı. Çağlayan, "Kusura bakmayın ama hayat bana biraz torpil geçti. 'Huysuz' bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, saygı, minnet ve hayranlıkla..." sözleriyle veda etmişti.

Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor
Haber Yorumları (13)
MERVE: Fehmi dalsaldı yani ( Azize ) çok güzel yapar bence yıllardır onun gibi giyiniyo çokda komik biri keşke o oynasa içine cuk oturmuş biri gibi aynı huysuz virgin gibi valla keşke o olsa
AD: ne film olur ya tam rezalet konusu ne super kahraman mi
İLAYDA ÇAMYIKAN: Huysuzu eniyi Aydemir oynar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title