SEYFİ DURSUNOĞLU HABERLERİ

SEYFİ DURSUNOĞLU HABERLERİ

Seyfi Dursunoğlu haber, Seyfi Dursunoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyfi Dursunoğlu

Seyfi Dursunoğlu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.10.1932 - 17.7.2020

Seyfi Dursunoğlu Kimdir ?

1 Ekim 1932 tarihinde Trabzon'da doğdu. Aslen Bayburtludur. Küçük yaşta 1938'de İstanbul'a gelmişler. Önce Vefa'da bir eve yerleşmişler ordan Karagümrük'e, sonra Beylerbeyi'ne geçmişler. Babası Eminönü'nde manifaturacıydı. Annesinin adı da Selvi hanım. 7 kardeşlerdi. Atikali'de başladığı ilkokulu Beylerbeyi'nde bitirdi. İlkokuldan sonra hep yatılı okudu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Huysuz Virjin karakteriyle tanınan ve 87 yaşında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu için cenaze töreni düzenlendi.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
'Huysuz Virjin' son yolculuğuna uğurlandı
"HUYSUZ Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu Zincirlikuyu Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
'HUYSUZ VİRJİN' SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
"HUYSUZ Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu Zincirlikuyu Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Oyuncu, şarkıcı, televizyon programcısı ve dansçı Seyfi Dursunoğlu, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
"HUYSUZ Virjin" karakteriyle tanınan 87 yaşında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu için cenaze töreni düzenlendi.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
'HUYSUZ VİRJİN' SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR (1)
"HUYSUZ Virjin" karakteriyle tanınan 87 yaşında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu için cenaze töreni düzenlendi.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
Son dakika haberi: 'Huysuz Virjin' son yolculuğuna uğurlanıyor (1)
Son dakika haberi... "HUYSUZ Virjin" karakteriyle tanınan 87 yaşında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu için cenaze töreni düzenlendi.
Seyfi Dursunoğlu - 20.7.2020
19 Temmuz 2020 Haberleri
19 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Seyfi Dursunoğlu - 18.7.2020
Önce Huysuz, ardından Seyfi Bey gitti
Kolalanmış beyaz bir gömleğin üzerine kırmızı hırka giymiş beyefendiler, minik yırtmaçlı etekleri ve aynı desenden ceketleriyle oturan, dik yakalı kazaklarının üzerinden incili kolyelerini çıkarmış, bileziklerinin hepsini takıp takıştırmış hanımefendilerle dolu bir stüdyo dolusu insanın karşısına hep aynı enerjiyle çıkıyordu. Güleryüzüyle seyircisini önce selamlayıp, haşlayacağı ana kadar herkesi bir merak, bir telaş alıyordu. Karşılarında korsesi, makyajı, kostümleri ve topuklu ayakkabılarıyla huysuz, lafını sakınmayan, müthiş zeki ve hazırcevap bir kantocu vardı. 'Kimse darılmayacak, kalbi kırılmayacaktı' Öyle bir yetenekti ki diline geleni söylediği halde kimse ona darılmayacak, seyirciler dizlerine vurarak gülecek, ahlaki açıdan dozunu kendilerinin ayarladığı namus, iffet kavramlarına birer şaplak inecek ve hikayenin sonunda kimsenin kalbi kırılmayacaktı. Türkiye'nin nispeten daha mahcup, daha nezaketli, henüz bu kadar sahtekarlığın, adamın dibi olmanın, kadını yerin dibine batırmanın marifet sayılmadığı, memleketin büyük bir tiyatro sahnesi olmadığı günlerdi ve zaten Huysuz Virjin de rol yapmıyordu. Hakikatleri, sivriliğinden bir şey eksiltmeden dile getiriyordu. Kaldı ki Huysuz'unu ve Seyfi'sini öyle bir hünerle hayatlarımızın bambaşka yerlerine koymuştu ki kimse Seyfi Bey'e Huysuz Virjin'le vurma cesaretini de bulamıyordu. Huysuz Virjin, hala kendini çok güzel gören, herkesin onunla yatmak istediğini düşünen 70 yaşlarında bir kadındı. Dürüstlüğü, beklenmedik seks istekleri, isterikliği, kendini beğenmişliği, hazır cevaplığı hepsi Seyfi Dursunoğlu'nun eseriydi.
Seyfi Dursunoğlu - 18.7.2020
'Huysuz Virjin' olarak tanınan Seyfi Dursunoğlu'nun ölüm sebebi açıklandı
'Huysuz Virjin' karakteriyle milyonların tanıdığı isim Seyfi Dursunoğlu, 87 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Seyfi Dursunoğlu - 18.7.2020
17 Temmuz 2020 Haberleri
17 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Seyfi Dursunoğlu - 18.7.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Dursunoğlu için başsağlığı mesajı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu'na Allah'tan rahmet diledi.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Oyuncu, şarkıcı, televizyon programcısı ve dansçı Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede 88 yaşında hayatını kaybetti.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
(Ek Bilgilerle)SEYFİ DURSUNOĞLU HAYATINI KAYBETTİ
Yılmaz OKUR / İSTANBUL DHA"Huysuz Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
"Huysuz Virjin" hayatını kaybetti
"Huysuz Virjin" hayatını kaybetti "Huysuz Virjin" rolüyle tanınan sanatçı Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
Vefat eden Seyfi Dursunoğlu'nun yıllar önce Mehmet Ali Birand'la yaptığı program sosyal medyanın gündemine oturdu
Ünlü şarkıcı ve sunucu Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Dursunoğlu hakkında sosyal medyada birçok güzel mesaj paylaşıldı. Yıllar önce gazeteci Mehmet Ali Birand'la yaptığı efsane program ise sosyal medyanın gündemine düştü.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
"Huysuz Virjin" hayatını kaybetti
"Huysuz Virjin" rolüyle tanınan sanatçı Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
Son dakika haber: Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Gelen son dakika haberine göre "HUYSUZ Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Seyfi Dursunoğlu - 17.7.2020
SEYFİ DURSUNOĞLU HAYATINI KAYBETTİ
Yılmaz OKUR / İSTANBUL DHA"Huysuz Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Seyfi Dursunoğlu - 13.5.2018
Hayatı Kaçırma Sen Bir Yolu Var İstersen? Kitabı Çıktı 2
NERGİS KUMBASAR 'BU KİTAPTA YAŞANMIŞLIKLARIN İÇİNDE KENDİMİZİ BULACAĞIZ' Farkındalık projesinin temsilcisi Nergis Kumbasar, bir kadın ve bir sanatçı olarak bu sorunu yaşayan kadınlara destek olabilmenin kendisi için çok önemli ve anlamlı olduğunu ifade etti ve şöyle konuştu Kadın ve çocuk sağlığıyla ilgili bir şeyler yapmak beni çok mutlu ediyor. İdrar kaçırma problemi yaşayan kadınlar pek çok tedavisi olmasına rağmen utandıkları için bu durumu hayattan kendini soyutlayarak yaşıyorlar ve pek çok şeyi kaçırıyorlar. Biz hem bu olaya dikkat çekmek, hem de 'yalnız değilsiniz, tedavisi var' demek ve 'onlarla bir duygu birlikteliği yapmak için ne yapabiliriz' dedik ve bu kitabı ortaya çıkarttık. Bu kitap bizlere, eğer istersek hep beraber çok güzel bir çalışmayı hayata geçirebileceğimizin bir kanıtı niteliğinde. Bizleri yalnız bırakmayıp, hikayelerinizle çağrımıza cevap verdiğiniz için ve bugün burada bu heyecanı bizlerle yaşadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Hikaye toplama sürecinde tam 2 ayda 300'e yakın hikaye elimize ulaştı. Bu kitap, hayatta kaçırılan bir an ya da keşkeleri konu alıyor. Sayfaları çevirirken kimi zaman hüzünlenecek, kimi zaman gülecek, kimi zaman da ders çıkaracağınız hikayelerle karşılaşacaksınız. Bu kitabın yazarları yani bizlerin, belki de daha önce hiç kimseye anlatamadığı anlarına misafir olacak ve o yaşanmışlıkların içerisinde kendimizi bulacağız.? Nergis Kumbasar hayatı kaçırmamakla ilgili hikayeleriyle kitapta yer alan Seyfi Dursunoğlu, Onur Büyüktopçu, Ayşegül Domaniç Yelçe, Ayşenur Arslan, Metin Uca, Enver Aysever, İsmail Hacıoğlu, Çiçek Dilligil, Doğukan Manço, Açelya Akkoyun, Yılmaz Vural, Orhan Ertanhan, Bekir Aksoy, Ceyhun Yılmaz, Haktan Akdoğan, Metin Zakoğlu, Tuğba Özerk, Ragga Oktay, Seda Demir, Can Gox, Nezihi Tosuncuk, Türkan Varol, Serap Özaksoy, Musa Çözen, Ali Gültiken, Ali Sami Alkış, Oğuz Tongsir ve Turgay Kıran gibi ünlü isimlere teşekkür etti.
Seyfi Dursunoğlu - 13.5.2018
Görüntülü) "Hayatı Kaçırma Sen Bir Yolu Var İstersen" Kitabı Çıktı -2
      NERGİS KUMBASAR: "BU KİTAPTA YAŞANMIŞLIKLARIN İÇİNDE KENDİMİZİ BULACAĞIZ"       Farkındalık projesinin temsilcisi Nergis Kumbasar, bir kadın ve bir sanatçı olarak bu sorunu yaşayan kadınlara destek olabilmenin kendisi için çok önemli ve anlamlı olduğunu ifade etti ve şöyle konuştu:       " Kadın ve çocuk sağlığıyla ilgili bir şeyler yapmak beni çok mutlu ediyor. İdrar kaçırma problemi yaşayan kadınlar pek çok tedavisi olmasına rağmen utandıkları için bu durumu hayattan kendini soyutlayarak yaşıyorlar ve pek çok şeyi kaçırıyorlar. Biz hem bu olaya dikkat çekmek, hem de 'yalnız değilsiniz, tedavisi var' demek ve 'onlarla bir duygu birlikteliği yapmak için ne yapabiliriz' dedik ve bu kitabı ortaya çıkarttık. Bu kitap bizlere, eğer istersek hep beraber çok güzel bir çalışmayı hayata geçirebileceğimizin bir kanıtı niteliğinde. Bizleri yalnız bırakmayıp, hikayelerinizle çağrımıza cevap verdiğiniz için ve bugün burada bu heyecanı bizlerle yaşadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Hikaye toplama sürecinde tam 2 ayda 300'e yakın hikaye elimize ulaştı. Bu kitap, hayatta kaçırılan bir an ya da keşkeleri konu alıyor. Sayfaları çevirirken kimi zaman hüzünlenecek, kimi zaman gülecek, kimi zaman da ders çıkaracağınız hikayelerle karşılaşacaksınız. Bu kitabın yazarları yani bizlerin, belki de daha önce hiç kimseye anlatamadığı anlarına misafir olacak ve o yaşanmışlıkların içerisinde kendimizi bulacağız."       Nergis Kumbasar "hayatı kaçırmamakla" ilgili hikayeleriyle kitapta yer alan Seyfi Dursunoğlu, Onur Büyüktopçu, Ayşegül Domaniç Yelçe, Ayşenur Arslan, Metin Uca, Enver Aysever, İsmail Hacıoğlu, Çiçek Dilligil, Doğukan Manço, Açelya Akkoyun, Yılmaz Vural, Orhan Ertanhan, Bekir Aksoy, Ceyhun Yılmaz, Haktan Akdoğan, Metin Zakoğlu, Tuğba Özerk, Ragga Oktay, Seda Demir, Can Gox, Nezihi Tosuncuk, Türkan Varol, Serap Özaksoy, Musa Çözen, Ali Gültiken, Ali Sami Alkış, Oğuz Tongsir ve Turgay Kıran gibi ünlü isimlere teşekkür etti.
Seyfi Dursunoğlu - 13.5.2018
Görüntülü) "Hayatı Kaçırma Sen Bir Yolu Var İstersen" Kitabı Çıktı -1
  NERGİS KUMBASAR: "BU KİTAPTA YAŞANMIŞLIKLARIN İÇİNDE KENDİMİZİ BULACAĞIZ"   Farkındalık projesinin temsilcisi Nergis Kumbasar, bir kadın ve bir sanatçı olarak bu sorunu yaşayan kadınlara destek olabilmenin kendisi için çok önemli ve anlamlı olduğunu ifade etti ve şöyle konuştu:   " Kadın ve çocuk sağlığıyla ilgili bir şeyler yapmak beni çok mutlu ediyor. İdrar kaçırma problemi yaşayan kadınlar pek çok tedavisi olmasına rağmen utandıkları için bu durumu hayattan kendini soyutlayarak yaşıyorlar ve pek çok şeyi kaçırıyorlar. Biz hem bu olaya dikkat çekmek, hem de 'yalnız değilsiniz, tedavisi var' demek ve 'onlarla bir duygu birlikteliği yapmak için ne yapabiliriz' dedik ve bu kitabı ortaya çıkarttık. Bu kitap bizlere, eğer istersek hep beraber çok güzel bir çalışmayı hayata geçirebileceğimizin bir kanıtı niteliğinde. Bizleri yalnız bırakmayıp, hikayelerinizle çağrımıza cevap verdiğiniz için ve bugün burada bu heyecanı bizlerle yaşadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Hikaye toplama sürecinde tam 2 ayda 300'e yakın hikaye elimize ulaştı. Bu kitap, hayatta kaçırılan bir an ya da keşkeleri konu alıyor. Sayfaları çevirirken kimi zaman hüzünlenecek, kimi zaman gülecek, kimi zaman da ders çıkaracağınız hikayelerle karşılaşacaksınız. Bu kitabın yazarları yani bizlerin, belki de daha önce hiç kimseye anlatamadığı anlarına misafir olacak ve o yaşanmışlıkların içerisinde kendimizi bulacağız."   Nergis Kumbasar "hayatı kaçırmamakla" ilgili hikayeleriyle kitapta yer alan Seyfi Dursunoğlu, Onur Büyüktopçu, Ayşegül Domaniç Yelçe, Ayşenur Arslan, Metin Uca, Enver Aysever, İsmail Hacıoğlu, Çiçek Dilligil, Doğukan Manço, Açelya Akkoyun, Yılmaz Vural, Orhan Ertanhan, Bekir Aksoy, Ceyhun Yılmaz, Haktan Akdoğan, Metin Zakoğlu, Tuğba Özerk, Ragga Oktay, Seda Demir, Can Gox, Nezihi Tosuncuk, Türkan Varol, Serap Özaksoy, Musa Çözen, Ali Gültiken, Ali Sami Alkış, Oğuz Tongsir ve Turgay Kıran gibi ünlü isimlere teşekkür etti.
Seyfi Dursunoğlu - 13.5.2018
Hayatı Kaçırma Sen Bir Yolu Var İstersen" Kitabı Çıktı
NERGİS KUMBASAR: "BU KİTAPTA YAŞANMIŞLIKLARIN İÇİNDE KENDİMİZİ BULACAĞIZ" Farkındalık projesinin temsilcisi Nergis Kumbasar, bir kadın ve bir sanatçı olarak bu sorunu yaşayan kadınlara destek olabilmenin kendisi için çok önemli ve anlamlı olduğunu ifade etti ve şöyle konuştu: " Kadın ve çocuk sağlığıyla ilgili bir şeyler yapmak beni çok mutlu ediyor. İdrar kaçırma problemi yaşayan kadınlar pek çok tedavisi olmasına rağmen utandıkları için bu durumu hayattan kendini soyutlayarak yaşıyorlar ve pek çok şeyi kaçırıyorlar. Biz hem bu olaya dikkat çekmek, hem de 'yalnız değilsiniz, tedavisi var' demek ve 'onlarla bir duygu birlikteliği yapmak için ne yapabiliriz' dedik ve bu kitabı ortaya çıkarttık. Bu kitap bizlere, eğer istersek hep beraber çok güzel bir çalışmayı hayata geçirebileceğimizin bir kanıtı niteliğinde. Bizleri yalnız bırakmayıp, hikayelerinizle çağrımıza cevap verdiğiniz için ve bugün burada bu heyecanı bizlerle yaşadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Hikaye toplama sürecinde tam 2 ayda 300'e yakın hikaye elimize ulaştı. Bu kitap, hayatta kaçırılan bir an ya da keşkeleri konu alıyor. Sayfaları çevirirken kimi zaman hüzünlenecek, kimi zaman gülecek, kimi zaman da ders çıkaracağınız hikayelerle karşılaşacaksınız. Bu kitabın yazarları yani bizlerin, belki de daha önce hiç kimseye anlatamadığı anlarına misafir olacak ve o yaşanmışlıkların içerisinde kendimizi bulacağız." Nergis Kumbasar "hayatı kaçırmamakla" ilgili hikayeleriyle kitapta yer alan Seyfi Dursunoğlu, Onur Büyüktopçu, Ayşegül Domaniç Yelçe, Ayşenur Arslan, Metin Uca, Enver Aysever, İsmail Hacıoğlu, Çiçek Dilligil, Doğukan Manço, Açelya Akkoyun, Yılmaz Vural, Orhan Ertanhan, Bekir Aksoy, Ceyhun Yılmaz, Haktan Akdoğan, Metin Zakoğlu, Tuğba Özerk, Ragga Oktay, Seda Demir, Can Gox, Nezihi Tosuncuk, Türkan Varol, Serap Özaksoy, Musa Çözen, Ali Gültiken, Ali Sami Alkış, Oğuz Tongsir ve Turgay Kıran gibi ünlü isimlere teşekkür etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seyfi Dursunoğlu Haberleri | Seyfi Dursunoğlu Kimdir - Haberler - Seyfi Dursunoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Seyfi Dursunoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sibel Can: O gece iki yıl süren dans hayatımın sonu oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 23:02:46. #1.14#
title