HÜSEYİN ÖZBAKIR HABERLERİ

Hüseyin Özbakır haber, Hüseyin Özbakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Özbakır

Hüseyin Özbakır

Doğum Yeri Trabzon /
Doğum Tarihi 1.1.1950

Hüseyin Özbakır Kimdir ?

1950 yılında Trabzon Sürmene’de doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini İstanbul Fatih semtinde tamamladı.Şubat 1976 da İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesini bitirdi.Avukatlık stajından sonra 1976 Aralık ayında hakimlik sınavına girerek kazandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Özbakır - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylama başladı
Siyasi Erdem ve Etik Kurulu asıl üyeliği için adaylar Kemalettin Aydın, Şükrü Ayalan, Hüseyin Özbakır, Cengiz Aydoğdu, Serap Yahşi Yaşar, yedek üyeliği için adaylar Feyzi Sevgili, Zülfiye Füsun Kümet isimlerinden oluştu.
Hüseyin Özbakır - 15.06.2018
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Zonguldak Zonguldak Camlı Köşk'te gerçekleştirilen programda, Vali Ahmet Çınar, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Özcan Ulupınar ve Faruk Çaturoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Gökhan İnan, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar bayramlaştı.
Hüseyin Özbakır - 13.06.2018
Bilal Erdoğan'dan Bor Eleştirisi
Zonguldak'ın Liman Caddesi'nde gerçekleştirilen TÜGVA Gençlik Vakfı Zonguldak Abdullah Tayyip Olçok Eğitim Merkezi'nin açılışa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu TÜGVA Yüksek istişare Kurul üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Özcan Ulupınar ve Faruk Çaturoğlu sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vakıf üyeleri katıldı.
Hüseyin Özbakır - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Tekirdağ'dan Ayşe Doğan, Metin Akgün, Uşak'tan Alim Tunç, Van'dan Burhan Kayatürk, Yozgat'tan Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Zonguldak'tan Faruk Çaturoğlu, Hüseyin Özbakır, Özcan Ulupınar.
Hüseyin Özbakır - 05.04.2018
Ak Partili Belediye Başkanı Partisinden İhraç Edildi
AK Parti Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın oy birliğiyle partiden ihraç edildiğini açıkladı.
Hüseyin Özbakır - 24.03.2018
Gençlik ve Spor Bakanı Bak Nikah Şahidi Oldu
Kozlu Belediye Başkanı Başkanı Kerim Yılmaz'ın kıydığı nikahta, çiftin şahitliğini Bakan Bak, Vali Ahmet Çınar, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır ile Faruk Çaturoğlu, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya yaptı.
Hüseyin Özbakır - 18.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Yorulmaz, burada yaptığı konuşmada, Türk ulusunun tarih boyunca ülkesinin bütünlüğü, bağımsızlığı ve halkın hürriyeti için Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da ve yurdun her köşesinde nice zaferlerde birçok şehit vererek tüm dünyaya kararlılığını ve gücünü ispatladığını belirterek, vatan için canını seve seve feda eden şehitleri rahmetle andıklarını söyledi. Vali Ahmet Çınar'ın şehitlik şeref defterini imzalamasının ardından AK Parti Zonguldak milletvekilleri Özcan Ulupınar ve Hüseyin Özbakır, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile protokol üyeleri, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Zonguldak Şubesini ziyaret etti.
Hüseyin Özbakır - 25.02.2018
İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon'da
Vali Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar, Ayşe Sula Köseoğlu ve Salih Cora, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yönetmen Osman Sınav, şarkıcı Yusuf Güney ve davetlilerin katıldığı tören, açılış ve temel atma töreninin ardından sona erdi.
Hüseyin Özbakır - 14.01.2018
AK Parti Merkez İlçe Danışma Kurulu Toplantısı
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ise FETÖ ile mücadelenin yoğun şekilde devam edeceğini ifade ederek, şöyle konuştu: "PYD, PKK, YPG ile olan mücadelemiz de devam edecek. Türkiye, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yeter ki biz kendi üzerimize düşeni yapalım. Türkiye 2019 seçimlerinde 2 tercih ile karşı karşıya kalacak. ya milli ittifaka oy verecek ya da bu milletin bölünmesi, parçalanması noktasında fikre sahip olan PKK destekçisi HDP ile yan yana seçimlere gidecek. Ama 'Türkiye'nin bölünmesini, birliğinin, beraberliğinin bozulmasını istemeyen, ezanlar dinmesin.' diyen bu millet milli ittifaka oy verecek." Milletvekili Hüseyin Özbakır ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partinin başına geçmesiyle partide dinamizm başladığını anlatarak, ülkenin AK Parti'ye ihtiyaç duyduğunu dile getirdi.
Hüseyin Özbakır - 12.01.2018
Karacan, Stk'larla Bir Araya Geldi
Toplantı öncesi konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, STK'lar ile istişarelerde bulunmak için geldiklerini ifade etti. Bu ülkenin gelişmesi ve Türkiye'nin layık olduğu yere gelebilmesi için fikir ve düşüncelerin önemli olduğunu belirten Karacan, "Sivil toplum kuruluşlarımızın çok değerli başkanları. Çok değerli Zonguldak'a gönül veren, Zonguldak için gecesini gündüzüne katan değerli yöneticilerimiz. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bugünü unutmayacağım. Çünkü sivil toplum kuruluşlarından gelen bir kardeşiniz olarak ilk defa bir toplantıya geç kaldım. Öncelik de hakkınızı helal edin. Bu şehre emek veren Yaşar Tetiker ağabeyin cenazesine gelemedim. Bu sebeple Karadeniz Ereğli'ye gittik hem ailesine baş sağlığı diledik hem odaya taziyelerimiz ilettik. Onun için geç kaldık hepinizden özür diliyorum. İnşallah güzel hizmetlere vesile oluruz. Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın sizlere selamını getirdim. Bugün burada sizlerle istişare etmek için bulunuyorum. Sizlere dinlemek için buradayız. Sizin fikirlerinizi alıp Ankara'dan yine sizlere, zaten vekillerimiz burada Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar burada diğer vekilimiz Hüseyin Özbakır'ın sizlere selamları var kendisi Ankara'da toplantıda.
Hüseyin Özbakır - 26.12.2017
Kadınlara Temel İlk Yardım Eğitimi Verildi
Seminer sonrası katılımcılara sertifikaları AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu ile AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve protokol üyelerince takdim edildi.
Hüseyin Özbakır - 25.12.2017
AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu'nun Acı Günü
Cenaze törenine, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Özcan Ulupınar ve Hüseyin Özbakır, ile Ereğli ve Alaplı kaymakamları, belediye başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Hüseyin Özbakır - 23.12.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Başbakan Binali Yıldırım, Bartın'da partisinin kongresine katıldı. Ömer Tepesi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kongreye, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Ahmet Sorgun, Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Özcan Ulupınar, Hüseyin Özbakır de katıldı.
Hüseyin Özbakır - 15.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, cezaevlerindeki 62 bin olan terör suçlarından tutuklu ve hükümlü sayısının şu anda 59 bin 600'e düştüğünü, bunlardan 45 bin 600'ünün FETÖ tutuklusu geri kalanın da terör örgütü PKK ve diğer terör örgütlerinden tutuklular olduğunu söyledi.
Hüseyin Özbakır - 28.11.2017
Maden Ocağındaki Göçükte Ölen İşçi Toprağa Verildi (2)
Dün, eksi 36-460 kotu arasındaki galeride tavan çökmesi sonucu meydana gelen göçükte maden işçileri İsa Çeltik ile 37 yaşındaki Cafer Tepebaşı hayatlarını kaybetti. 2009 yılında kurumda kura ile iş başı yapan 3 bin işçi arasında yer alan İsa Çeltik için merkeze bağlı Beycuma beldesi Merkez Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu, TTK Genel Müdür Vekili Kazım Eroğlu, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci, madencinin iş arkadaşları ve yakınları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Özbakır Haberleri | Hüseyin Özbakır Kimdir - Haberler - Hüseyin Özbakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Özbakır kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylam
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 13:32:31. #1.13#

title