Hüseyin Orhan Haberleri

Hüseyin Orhan haber, Hüseyin Orhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Orhan - 13.02.2020
BÜYÜKADA'DA ZAM SONRASI ADAKART KUYRUĞU
"ÇOK İNSAFSIZCA BİR ZAM" Büyükada'da yaşayan ve kart almak için sırada bekleyen bir kişi yapılan zamma tepki gösterdi. Büyükada sakini o kişi, "Yani çok insafsızca bir zam. Bunu düşünerek yapmadılar. Bu zam yapılacak diye neden insanları uyarmadılar. Herkes kuyrukta. Faytonları kaldırdılar diye onların parasını buradaki insanlardan mı çıkaracaklar? Ben 30 senedir adada ikamet ediyorum. Böyle bir iş olur mu? Ben daha kart alamadım, kuyrukta bekliyorum. Yetkililer mahalle bakkallarında ekmeğin ne kadar olduğunu biliyor mu? Biz 10 kuruşun hesabını yapıyoruz. İmamoğlu'na söyleyeyim ben. Mahalle bakkalında ekmeğin kaç para olduğunu biliyor mu? Bunu çok merak ediyorum. İnsanlar mağdur burada. Kim gelecek buraya? Zam üstüne zam" ifadelerini kullandı.  Büyükada'da yaşayan Hüseyin Orhan ise, "İnternet üzerinden ikametgah belgemi çıkardım.
Hüseyin Orhan - 09.11.2019
Depremde evi hasar gören aile yardım bekliyor
?İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı'nın verilerine göre Muğla'nın Menteşe ilçesinde 23 Şubat günü saat 03.24'te 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 6 kilometre derinliğinde olan depremde can ve mal kaybı yaşanmadı. Depremde ilçenin kırsal Dokuzçam Mahallesi'nde yaşayan 1 çocuk babası işsiz Hüseyin Orhan (45) ve eşi Leyla Orhan'ın yaşadığı tek katlı evin duvarlarında çatlaklar oluştu, tuvaleti ve lavabosu yıkıldı.
Hüseyin Orhan - 09.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı'nın verilerine göre Muğla'nın Menteşe ilçesinde 23 Şubat günü saat 03.24'te 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 6 kilometre derinliğinde olan depremde can ve mal kaybı yaşanmadı. Depremde ilçenin kırsal Dokuzçam Mahallesi'nde yaşayan 1 çocuk babası işsiz Hüseyin Orhan (45) ve eşi Leyla Orhan'ın yaşadığı tek katlı evin duvarlarında çatlaklar oluştu, tuvaleti ve lavabosu yıkıldı.
Hüseyin Orhan - 25.06.2019
Kazım Koyuncu ölümünün 14. yılında anıldı
Sanatçı Kazım Koyuncu ölümünün 14. yılında memleketi Artvin'in Hopa ilçesinde düzenlenen törenle anıldı.
Hüseyin Orhan - 20.06.2019
Belediyespor'da yeni yönetim görev dağılımını yaptı
GÖREV DAĞILIMI YAPILDI Toplantıda belirlenen görev dağılımı ise şu şekilde oldu: Rıdvan Kocaağa ve Nuhi Solak kulüp başkan vekili, İrfan Kapdan, Hüseyin Orhan, Uğur Şencan voleybol şube sorumlusu, Oktay Can voleybol şube ve dostum sorumlusu, Fatih Aydoğan voleybol şube ve halk oyunları sorumlusu, İsmail Baykan, Yasin Altuntepe basketbol sorumlusu, Hakan Yemişken DOSTUM sorumlusu, Veysel Şahin dağcılık sorumlusu, Ramazan Yılmaz okçuluk sorumlusu, Yunus Keser bisiklet sorumlusu, Korhan Kaynakçı yamaç paraşütü sorumlusu ve Tolga Kaya ise oryantiring sorumlu oldu.
Hüseyin Orhan - 15.05.2019
Motosikletin Hafif Ticari Araca Çarpma Anı Güvenlik Kamerasında
Kazanın yaşandığı bölgedeki restoran çalışanlarından Hüseyin Orhan gazetecilere yaptığı açıklamada, kazayı görür görmez hemen yardıma koştuğunu ve yaralıyı hemen güvenli bir yere aldıklarını söyledi.
Hüseyin Orhan - 06.12.2018
Fetö'nün 'Cezaevi ve Adliye Yapılanması' Ana Davasında Sanıklara Ceza Yağdı (2)- Yeniden
FETÖ/PDY'nin 'cezaevi ve adliye yapılanması' kapsamında, 27'si tutuklu 36 'mahrem imam'ın yargılandığı Ankara'daki ana davada karar çıktı. Sanıklardan 17'sine 'örgüt yöneticiliği'nden, 19'una da 'örgüt üyeliği'nden 1 yıl 10 ay 15 gün ile 16 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezaları verildi. Mahkeme heyeti, ceza verdiği sanıklardan 8'i hakkında, itirafçı oldukları için 'etkin pişmanlık' hükümlerini uyguladı.  Ankara 21'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nce Sincan Cezaevi Yerleşkesi'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu ve tutuksuz sanıklar ile avukatları katıldı. Mahkeme Başkanı Ahmet Nazmi Alp, sanıkların esasa ilişkin savunmalarını tamamladığını, son sözlerin ardından hükmün açıklanacağını belirtti. Son sözlerin ardından kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanıklardan 'Ege Bölgesi adliyelerden sorumlu mahrem imam' Kürşat Okuducu ile 'Akdeniz Bölgesi adliye ve cezaevlerinden sorumlu mahrem imam' İbrahim Pala'ya 'örgüt yöneticiliği' suçundan 16 yıl 6 ay, 'birden fazla il ve ilçeden sorumlu dar bölge mahrem imamları' Turan Yılmazer, Tevfik Serdar Korkmazer, Nebi Gürcan, Bilal Yaman, Erol Zirek, Hakkı Saraç, Levent Duman, Mehmet İlhan, Necdet Koçer, Erol Kahraman, Hüseyin Orhan, Ahmet Cefaroğlu ve Ahmet Veli Yazıcı'ya ise 15 yıl hapis cezası verdi.
Hüseyin Orhan - 06.12.2018
Fetö'nün "Adliye ve Cezaevi Yapılanmasına" Ceza Yağdı
Buna göre sanıklar sözde "Ege Bölgesi adliye sorumlusu ve mahrem imamı" Kürşat Okuducu ile "Akdeniz Bölgesi sorumlusu ve mahrem imamı" İbrahim Pala'ya, "silahlı terör örgütüne yöneticilikten" 16 yıl 6 ay, aynı suçtan sanıklar Turan Yılmazer, Tevfik Serdar Korkmazer, Nebi Gürcan, Bilal Yaman, Erol Zirek, Hakkı Saraç, Levent Duman, Mehmet İlhan, Necdet Koçer, Erol Kahraman, Hüseyin Orhan, Ahmet Cefaroğlu ve Ahmet Veli Yazıcı'ya ise 15 yıl hapis cezası verildi.
Hüseyin Orhan - 05.12.2018
Fetö'nün "Adliye ve Cezaevi Yapılanması" Davasında Sona Doğru
İlk duruşması, 6 Şubat 2018'de görülen davanın geçen celselerinde, esas hakkındaki mütalaasını açıklayan savcı, sanıklar Turan Yılmazer, Kürşat Okuducu, Arif Şimşek, Tevfik Serdar Korkmazer, Nebi Gürcan, Bilal Yaman, Erol Zilek, Hakkı Saraç, İbrahim Pala, Levent Duman, Osman Mumcu, Mehmet İlhan, Necdet Koçer, Erol Kahraman, Hüseyin Orhan, Ahmet Caferoğlu ve Ahmet Veli Yazıcı'nın "terör örgütü yöneticiliği" suçundan 22 yıl 6 ay hapisle cezalandırılmasını talep etti.
Hüseyin Orhan - 11.10.2018
Fetö'nün Adliye ve Cezaevi Yapılanması Ana Davasında İstenen Cezalar Belli Oldu
Savcı, sanıklar Turan Yılmazer, Kürsat Okuducu, Arif Şimşek, Tevfik Serdar Korkmazer, Nebi Gürcan, Bilal Yaman, Erol Zilek, Hakkı Saraç, İbrahim Pala, Levent Duman, Osman Mumcu, Mehmet İlhan, Necdet Koçer, Erol Kahraman, Hüseyin Orhan, Ahmet Caferoğlu ve Ahmet Veli Yazıcı'nın "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan 22 yıl 6 ay hapis ile cezalandırılmasını talep etti.
Hüseyin Orhan - 28.09.2018
Reyhanlı Saldırısında Suriye İstihbaratının Oyununa Getirildim"
Mahkeme Başkanı Hacı Hüseyin Orhan'ın, ihanet ettirenlerin kimler olduğunu sorması üzerine Nazik, "Suriye istihbaratında görevli olan 'Hacı' kod adlı Muhammet Ali.
Hüseyin Orhan - 28.09.2018
MİT'in Operasyonuyla Suriye'den Getirilen Terörist Nazik'in Mahkeme İfadesi Ortaya Çıktı
Mahkeme Başkanı Hacı Hüseyin Orhan'ın, "Ettirdi dedin, kim?" sorusuna Nazik, "Suriye istihbaratında görevli olan 'Hacı' kod adlı Muhammet Ali" cevabını verdi.
Hüseyin Orhan - 28.09.2018
Reyhanlı Katliamının Planlayıcısı Terörist Yusuf Nazik'in İfadesi Ortaya Çıktı
Mahkeme Başkanı Hacı Hüseyin Orhan, Nazik'in bu sözleri üzerine, "'Ettirdiler dedin.
Hüseyin Orhan - 14.08.2018
Karabük'te Akaryakıt Tankeri Devrildi
Edinilen bilgiye göre, Karabük'ten Yenice ilçesine gitmekte olan Hüseyin Orhan yönetimindeki 78 AZ 252 plakalı Karabük İl Özel İdaresine ait akaryakıt yüklü tanker, henüz belirlenemeyen bir nedenle Bolkuş köyü mevkisinde yoldan çıkarak devrildi.
Hüseyin Orhan - 20.03.2018
Firari Sürücü Bilecik'te Yakalandı
Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Eskişehir-Bursa karayolu Çukurhisar mevkisinde bir erkek cesedi olduğuna dair ihbar aldı. Ardından bölgeye sevk edilen ekipler, cesedi bulunan kişinin Hüseyin Orhan'a (64) ait olduğu ve trafik kazasında hayatını kaybettiğini belirledi.
Hüseyin Orhan - 20.03.2018
Kırık Ayna Parçaları Sürücüyü Yakalattı
Bölgeye sevk edilen ekipler, cesedi bulunan Hüseyin Orhan'ın (64) trafik kazasında hayatını kaybettiğini belirledi.
Hüseyin Orhan - 09.02.2018
Reyhanlı Saldırısı Davasında Karar Çıkmadı
Mahkeme Başkanı Hacı Hüseyin Orhan, cumhuriyet savcısının esasa ilişkin mütalaasına karşı sanıklar ve avukatlarının savunma yaptıklarını belirterek, karar öncesi sanıkların son sözlerini sordu.
Hüseyin Orhan - 09.02.2018
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davasında Karar Duruşması
Mahkeme Başkanı Hacı Hüseyin Orhan, Cumhuriyet savcısının esasa ilişkin mütalaasına karşı taraf avukatlarına söz vereceğini söyledi.
Hüseyin Orhan - 25.10.2017
Bartın'da Fetö-Pdy Davası
Bartın Ağır Ceza Mahkemesinde görülen ve sanık Hüseyin Orhan'ın Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldığı duruşmada, sanık yakınları ve avukatları hazır bulundu.
Hüseyin Orhan - 21.09.2017
Turgutlu'da İlköğretim Haftası Kutlamaları
Dr. Hüseyin Orhan İlkokulunda gerçekleştirilen programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, eğitimin sadece okullarda değil, evde, sokakta ve her yerde sürmesi gerektiğini söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Orhan Haberleri | Hüseyin Orhan Kimdir - Haberler - Hüseyin Orhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Orhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Posbıyık gazeteciler ile bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 05:27:06. #1.14#

title