Hüseyin Genç Haberleri

Hüseyin Genç haber, Hüseyin Genç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Genç - Bugün
VALİ ARSLANTAŞ BAŞKANLIĞINDA, ORTAK ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJESİ İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş başkanlığında, Burdur 1. OSB, Burdur 2. OSB ve Isparta Süleyman Demirel OSB tarafından yapımı planlanan Ortak Atıksu Arıtma Tesisi ile ilgili toplantı yapıldı. Toplantıya 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Arslantaş'ın yanı sıra, Süleyman Demirel OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karabulut, Burdur 1. Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Oktay katıldı. İki ilin OSB Müdürleri Kadir Tekin, Hüseyin Genç, Bülent Arslanboğa ve Merkeze bağlı Gökçebağ Köyü Muhtarı Süleyman Pekşen toplantıda hazır bulundu.
Hüseyin Genç - 30.04.2021
Başkan Büyükkılıç'tan 5 ilçeye 5 traktör
Yahyalı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Genç de, Başkan Büyükkılıç'ın pandemide tarımın ne kadar değerli olduğunu gösterdiğini, çiftçilerin özellikle selamlarını ve teşekkürlerini ilettiğini söyledi.
Hüseyin Genç - 06.10.2020
Bucaspor 1928'de 2 içeri 1 dışarı
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Ofspor, Diyarbekirspor ve Belediye Derincespor galibiyetleriyle sezona müthiş bir başlangıç yapan Bucaspor 1928, transferin son gününde 2 futbolcuyu kadrosuna dahil ederken, 1 oyuncusuyla ise vedalaştı. İzmir ekibi son olarak Sakaryaspor forması giyen orta saha Burak Can Kunt ile geçen sezon 1'inci Lig'de Fatih Karagümrük'le Play-Off şampiyonluğu yaşayan golcü Ahmet Aras'ı renklerine bağladı. Sarı-lacivertliler 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Hüseyin Genç'le ise yollarını ayırdı.
Hüseyin Genç - 16.08.2020
Son dakika haberleri! Tokat'ta minibüsten düşen çocuk öldü
Merkeze bağlı Bakışlı köyünde, 8 yaşındaki Mehmet Emin Genç, babası Hüseyin Genç'in kullandığı henüz plakası öğrenilemeyen minibüsün arka kapısının açılması sonucu düştü.
Hüseyin Genç - 16.12.2019
Avrupa şampiyonu halterci Yusuf Fehmi'nin hedefi olimpiyat madalyası
Şampiyon sporcunun babası Hüseyin Genç de çocukluğunda oğluyla birlikte spor yaparak zaman geçirdiklerini anlatarak, şunları söyledi: "Spor alanında ailede dayısı her zaman ön plandaydı.
Hüseyin Genç - 07.11.2019
Kayseri'den kısa kısa
Kocasinan Ziraat Odası Başkanı ve Genel Koordinatör Abdülkadir Güneş, Develi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Murat, Yahyalı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Genç, Tomarza Ziraat Odası Başkanı Sami Nalbant, Felahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kuzugüden, Yeşilhisar Ziraat Odası Başkanı Hamza Ekiz, Sarıoğlan Ziraat Odası Başkanı Kazım Güneri ve Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özsolak ile birlikte Bakan Yardımcısı Aksu ile görüşen Ersoy, Kayseri'nin tarımsal sorunlarını ve çiftçilerinin problemlerini aktardı.
Hüseyin Genç - 06.10.2019
Yahyalı elmasında verim arttı, çiftçinin yüzü güldü
Yahyalı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Genç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede mevsimin de iyi gitmesiyle verimli bir hasat dönemi geçirdiklerini söyledi.
Hüseyin Genç - 23.05.2019
Erzurum Valisi Okay Memiş: "İhracat rakamları İslam üzerinden yürütüldüğü için düşük"
Erzurum Valisi Okay Memiş: "İhracat rakamları İslam üzerinden yürütüldüğü için düşük" ERZURUM - Erzurum Valisi Okay Memiş, Yaklaşık 400 kişiyi istihdam eden, Manyezit madenciliği yapan Aşkale'de ki Türk MAG Madencilik ve Sanayi şirketini ziyaret edip, fabrika ve işleyişi hakkında bilgi aldı. İhracat rakamlarının geçmiş senelere oranla düşük olduğunu vurgulayan Okay Memiş, Firmaların, ihracat ve vergi ile ilgili işlemlerini İslam üzerinden yürüttükleri için ihracat rakamlarının istenilen düzeyde olmadığını söyledi. Türk MAG Madencilik ve Sanayi Şirketini ziyaret eden Erzurum Valisi Okay Memiş, "Yaklaşık 400 kişiyi istihdam eden şirkette hem Manyezit madenciliği hem de yarı mamul olarak yurt dışına ihraç sağlayan 3 büyük firmadan birini ziyaret ettik, taleplerini dinledik. Gördüğümüz eksileri kendilerine ilettik. Hedefleri süresi dolan ocak ve madenlerin ruhsatının yenilenmesi ve bu yenilenmeyle birlikte yeni istihdam alanlarının açılması, bu konuda ben Erzurum Valisi olarak, atandığım günden bu yana istihdam oluşturan bütün müesseselerin yanındayım. 50 Milyon Dolarlık bir tesis, Milli bir servet. Şahısların değil, bizlerin de sahip çıkması gereken bir servet. Biz onlara yardımcı olacağız, onlar da çevreye ve doğaya uygun bir madencilik anlayışlıyla işlerini yapıp, çalışanların şartlarını iyileştirecekler. Her konuda onlara destek sağlayıp bürokratik işlemleri halledeceğiz. Ruhsat problemlerini çözerek artı 200 işçinin istihdamını daha hedefliyoruz" dedi. İhracat rakamlarının düşük olduğunu vurgulayan Okay Memiş, Firmaların, ihracat ve vergi ile ilgili işlemlerini İslam üzerinden yürüttükleri için ihracat rakamlarının istenilen düzeyde olmadığını söyledi. Vali Memiş, "2011 yılında 30 milyon dolarlık bir ihracat rakamı, piyasa şartlarından dolayı küçülmüş, geçtiğimiz yılda 15 milyon dolara düşmüş. Erzurum'da olduğumuz noktayı yukarıya taşıyacak potansiyelimiz var" diye ifade etti. Fabrika Müdürü Hüseyin Genç, "2010 yılında kurulan Sinter manyezit fabrikasında 250 kişi istihdam edip, ocaklarımızda ise 150 kişi çalışıyor.
Hüseyin Genç - 23.05.2019
İhracatçı Manyezit Fabrikası Sahiplerinin Ruhsat Sorunu
VALİ MEMİŞ FABRİKAYA GİTTİ Vali Okay Memiş, ruhsat sorunuyla ilgili yöneticileri dinlemek ve inceleme yapmak üzere fabrikaya gitti. Manyezit fabrikası sahibi Salih Cihan ve müdür Hüseyin Genç'le birlikte fabrikayı gezerek üretimi alanlarını inceleyen Vali Memiş, doğaya ve çevreye duyarlı bir faaliyet yapılmasını istedi.
Hüseyin Genç - 23.05.2019
Dha Yurt Bülteni - 8
Vali Okay Memiş, ruhsat sorunuyla ilgili yöneticileri dinlemek ve inceleme yapmak üzere fabrikaya gitti. Manyezit fabrikası sahibi Salih Cihan ve müdür Hüseyin Genç'le birlikte fabrikayı gezerek üretimi alanlarını inceleyen Vali Memiş, doğaya ve çevreye duyarlı bir faaliyet yapılmasını istedi.
Hüseyin Genç - 23.05.2019
Dha Yurt Bülteni-3
Vali Okay Memiş, ruhsat sorunuyla ilgili yöneticileri dinlemek ve inceleme yapmak üzere fabrikaya gitti. Manyezit fabrikası sahibi Salih Cihan ve müdür Hüseyin Genç'le birlikte fabrikayı gezerek üretimi alanlarını inceleyen Vali Memiş, doğaya ve çevreye duyarlı bir faaliyet yapılmasını istedi.
Hüseyin Genç - 15.05.2019
Ödemişli Çocuklar Operayla Tanıştı
İDOB Çocuk ve Gençlik Birimleri Komisyonu Başkanı Hüseyin Genç, gazetecilere yaptığı açıklamada, kırsalda yaşayan çocuklara opera ve klasik müziği tanıtmayı amaçladıklarını söyledi.
Hüseyin Genç - 28.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Programa, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Genç - 14.03.2019
Vali Nayir'den Sergi ve Okul Ziyareti
Nayir'e Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Genç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergüven Aslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı da eşlik etti.
Hüseyin Genç - 17.01.2019
Vali Nayir 3. Osb Olağan Genel Kurul Toplantısına Katıldı
Toplantıya, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Zeki Koçberber, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, 3.
Hüseyin Genç - 26.11.2018
Söğütlü'de Öğretmenler Günü Kutlandı
Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, etkinlik sonunda yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerini verdi.
Hüseyin Genç - 23.11.2018
24 Kasım Öğretmenler Günü
Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, öğretmenlik gibi önemli göreve talip ve en zor şartlarda bile bu görevi hakkıyla yerine getiren tüm öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
Hüseyin Genç - 22.11.2018
Söğütlü'de Yerel Seçim Toplantısı
Toplantıya, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, AK Parti Söğütlü Belediye Başkan aday adayları Selçuk Kurt, Evren Çakırsoy, Murat Bölükbaşı, Hasan Artul ve Ertuğrul Özcan ile partililer katıldı.
Hüseyin Genç - 29.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Törene, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, siyasi ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Genç - 19.10.2018
Söğütlü'de Muhtarlar Günü Kutlandı
Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Muhtarlar Günü kapsamında Söğütlü Mahalle Muhtarları Derneği'ni ziyaret etti.
Hüseyin Genç - 15.09.2018
34. Söğütlü Festivali Devam Ediyor
Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç de, öğrencilerin eğitim için gittikleri üniversitelerde ilçenin tanıtımı için elçi vazifesi göreceklerini belirterek başarılar diledi.
Hüseyin Genç - 13.09.2018
34. Söğütlü Festivali Başladı
Belediye önünde Atatürk büstüne çelenk koyulmasının ardından Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Adem Fidan, mehter takımı eşliğinde vatandaşlarla festival alanına kadar yürüdü.
Hüseyin Genç - 01.09.2018
34. Söğütlü Tarım, Hayvancılık, Kültür ve Sanat Festivali"Ne Doğru
Festival alanında yapılan toplantıda konuşan Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, 34 yıldır geleneksel olarak yapılan festivalde ilçenin tarımdan kültüre her anlamda yaşadığı gelişmelerin sergileneceğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Genç Haberleri | Hüseyin Genç Kimdir - Haberler - Hüseyin Genç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Genç kimdir, hayatı ve biyografisi. VALİ ARSLANTAŞ BAŞKANLIĞINDA, ORTAK ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJESİ İLE İLGİLİ TOPLANTI YAP
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 16:26:17. #1.15#

title