Hülya Avşar, Senem Kuyucuoğlu'nu İşe Aldı

Hülya Avşar, Senem Kuyucuoğlu'nu İşe Aldı

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Ünlü sanatçı, geçen ay programına konuk olarak katıldığında gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatan genç mankeni kendi yanına işe aldı.

Hayatındaki kötü günleri geride bırakmaya çalışan Senem Kuyucuoğlu'na Hülya Avşar'dan yardım eli uzandı. Avşar, genç mankeni programında işe aldı.

"ÖZEL BİRİ OLMADIĞINI NEREDEN BİLİYORSUNUZ?"

Önceki akşam Yeniköy'de bir mekanda ekip arkadaşlarıyla yemek yiyen Hülya Avşar'ın mekan önüne bıraktığı aracındaki çiçekler, dikkatli gözlerden kaçmadı.

Avşar, "Hayatınızda özel birinin olmadığını biliyoruz, bu çiçekler kimden?" sorusuna "Onlar Senem'in hediyesi. Ayrıca hayatımda özel birinin olup olmadığını nereden biliyorsunuz?" yanıtını verdi.

"STİL DANIŞMANI OLARAK BAŞLADIM"

Hülya Avşar'la yemek yiyen ekipte yer alan Senem Kuyucuoğlu da sanatçının kendi adını taşıyan sohbet programında işe başladığını açıkladı: "Çok şükür hayatımda her şey yolunda. Hülya Hanım'ın yanında stil danışmanı olarak işe başladım. Kötü günler geride kaldı. Artık kamera arkasında olduğum için de çok mutluyum."

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (19)
AYSEL AZERBAYCAN: Sana helel olsun Hulyamiz sen bir tanesin duseni kaldirmakta sana yakisir kadin gibi kadinsin
AYSEL AZERBAYCAN: seni seviyoruz Hulya kadin gibi kadinsin helel sana
HELAL SANA HULYAM: helal sana Hulyam
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title