Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri Bozyaka'da Operasyon Düzenledi
Haberler » Güncel » Haber

Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri Bozyaka'da Operasyon Düzenledi

İzmir'in Konak İlçesi Bozyaka Semtinde Bir Otomobilde Yapılan Aramada Çalıntı Olduğu Tespit Edilen Çok Sayıda Altın Takı ile 3 Adet Tabanca Ele Geçirildi. Araçtaki 2'si Bayan 4 Kişi Hırsızlık Büro Amirliği Ekiplerince Yakalanarak Gözaltına Alındı.

Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri Bozyaka'da Operasyon Düzenledi

İzmir'in Konak ilçesi Bozyaka semtinde bir otomobilde yapılan aramada çalıntı olduğu tespit edilen çok sayıda altın takı ile 3 adet tabanca ele geçirildi. Araçtaki 2'si bayan 4 kişi Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay saat 22.00 sıralarında Bozyaka semtinde meydana geldi. Bir ihbarı değerlendiren Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri 01 JE 641 plakalı otomobilde yaptıkları incelemede, çalıntı olduğu belirlenen 1 adet tabanca ele geçirdi. Araç içerisindeki Sabahat Avan (22) ile Mehmet Hüseyin Demir (24) gözaltına alınırken, Yücel Mertoğlu (22) ile Duygu Erinç (21) yapılan takip sonucu Eşrefpaşa'da çok miktarda altın ve gümüş takı, 1 adet tabanca ve benzin bidonu ile birlikte başka bir otomobilde

yakalandı. Polis ekipleri çevrede yaptıkları aramada şahısları ait olduğu belirlenen 1 tabanca daha buldu.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

(ARÇ-KK-KK-Y)