HİKMET AYAR HABERLERİ

Hikmet Ayar haber, Hikmet Ayar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hikmet Ayar

Hikmet Ayar

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 8.1.1957

Hikmet Ayar Kimdir ?

8 Ocak 1957'de Rize Çayeli'nde doğdu. Baba adı Hızır, anne adı Emine'dir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir; Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme dalında yüksek lisansını tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hikmet Ayar - 10.07.2021
Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğüne Fatih Turan, Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcılığına Hülya Öztoprak Yılmaz, Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet İmamoğlu atandı.  TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE ATAMA Tarım ve Orman Bakanlığı 2'nci Bölge Müdürlüğüne Adil Şencan, 3'üncü Bölge Müdürlüğüne Hacı Ahmet Çiçek, 8'inci Bölge Müdürlüğüne Gültekin Aksan, 10'uncu Bölge Müdürlüğüne Orhan Çatalçam, 11'inci Bölge Müdürlüğüne Halim Özdemir, 15'inci Bölge Müdürlüğüne Ahmet Çörtük atanırken; Tarım ve Orman Bakanlığı Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin görevden alındı.  Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Hikmet Ayar ve Zeki Karaoğlu atandı.
Hikmet Ayar - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylama başladı
Buna göre, MKYK asıl üye adayları şöyle: "Abdurrahim Fırat, Abdurrahman Kurt, Ahmet Büyükgümüş, Ahmet Gündoğdu, Ahmet Sami Ceylan, Alaattin Parlak, Ali İhsan Yavuz, Ayhan Salman, Ayşe Böhürler, Bayram Şenocak, Behiye Eker, Bekir Bozdağ, Belgin Uygur, Binali Yıldırım, Burhan Kayatürk, Burhan Sakallı, Bülent Tüfenkci, Büşra Peker, Cem Şahin, Cüneyt Yüksel, Çiğdem Karaaslan, Derya Yanık, Efkan Ala, Emine Zeybek, Emre Ete, Erkan Kandemir, Fatih Şahin, Fatma Aksal, Fatma Betül Sayan Kaya, Fatma Güldemet Sarı, Hacı Bayram Türkoğlu, Haluk İpek, Hamza Dağ, Hasan Sert, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Cenk Dilberoğlu, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Lütfiye Selva Çam, Mehmet Ali Zengin, Memet Kasım Gülpınar, Mehmet Nil Hıdır, Mehmet Özhaseki, Menderes Türel, Metin Bulut, Metin Külünk, Metin Tarhan, Murat Baybatur, Mustafa Köse, Mustafa Şen, Mustafa Yel, Mücahit Birinci, Numan Kurtulmuş, Nurcan Dalbudak, Nurettin Canikli, Orhan Miroğlu, Ömer Çelik, Ömer İleri, Özlem Zengin, Öznur Çalık, Resul Kurt, Seda Sarıbaş, Sevan Sıvacıoğlu, Sevgi Yiğit, Sumru Altuğ, Sunay Karamık, Şamil Tayyar, Şaziye Gündüz, Şebnem Koçakelçi, Tahir Akyürek, Tuba Vural Çokal, Türk İslam Karakoç, Vedat Demiröz." MKYK yedek üyeliği adayları ise şu isimlerden oluştu: "Tamer Akkal, Mücahit Yanılmaz, Azmi Ekinci, Hikmet Ayar, Korkmaz Karaca, Ahmet Bilal Kıymaz, Vildan Polat, Halise Çiftçi, Arzu Silin Günaydın, Davut Coşkun Şiviloğlu, Işıl Kurnaz Baltacı, Emre Çalışkan, Melek Şimşek, Murat Çiçek, Emre Cemil Ayvalı, Sümeyye Bozkurt, Eyüp Gökhan Özekin, Fatih Çiftçi, Ali Arif Özzeybek, M.
Hikmet Ayar - 05.11.2020
Kamu denetçisi adayları belirlendi
Listedeki 127 kişi arasından Ahmet Sami Kutlu, Ahmet Dülger, Celile Özlem Tunçak, Ergün Deniz, Ersan Özgür, Fatma Benli Yalçın, Hikmet Ayar, Levent Erdemir, Mehmet Ali Çetin, Mustafa Kiraz, Recep US ve Yahya Akman aday olarak belirlendi.
Hikmet Ayar - 12.02.2020
Karamürsel AK Parti İlçe Başkanlığında temayül yoklaması
AK Parti Bölge Koordinatörü Hikmet Ayar başkanlığında gerçekleştirilen temayül yoklamasında ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolu üyeleri ile mahalle ve köy temsilcileri oy kullandı.
Hikmet Ayar - 24.06.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, Oyunu Kullandı
Öte yandan AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal ile Hikmet Ayar da aynı yerde oylarını kullandı.
Hikmet Ayar - 12.06.2018
Rize Bakan Bak Kahvelerde Oturmayın, Sağlığınız İçin Hareket Edin Hd
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye'nin spor tesisi bakımından dünya standartlarının üstünde olduğunu belirterek, "Kahvelerde oturmayın, sağlığınız için hareket edin. Sahalara, maçlara gelin. Çünkü spor bir yaşam tarzıdır. Spor insanı mutlu eder" dedi. Rize Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle yapılan 17 semt sahasının açılış töreni Rize Sahil Spor Tesisleri'nde yapıldı. Törene Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal ile Hikmet Ayar, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, öğrenciler ve çok sayıda kişi katıldı.
Hikmet Ayar - 26.05.2018
Bakan Bak: Erdoğan'a ve Millete Diz Çöktüremeyeceksiniz
AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde düzenlenen 27'nci dönem aday tanıtım toplantısına, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ve partililer katıldı.
Hikmet Ayar - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Ordu'dan Oktay Çanak, Osmaniye'den Suat Önal, Rize'den Hasan Karal, Hikmet Ayar, Samsun'dan Hasan Basri Kurt, Sivas'tan Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Şanlıurfa'dan Kemalettin Yılmaztekin, Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek.
Hikmet Ayar - 09.05.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar ise AK Parti iktidarlarından önce bütün tarım ürünlerinde olduğu gibi beklenen enflasyona göre yaş çayın fiyatın belirlendiğini ve enflasyonun hiçbir zaman beklenen seviyede çıkmamasından dolayı üreticinin kaybettiğini, yaş çay bedellerinin de bir sonraki sene ödendiğini hatırlattı.
Hikmet Ayar - 03.05.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, "1970'li yıllar çayın altın yıllarıdır.
Hikmet Ayar - 01.05.2018
Bakan Fakıbaba Çay Taban Fiyatını Değerlendirdi: Üreticiye Ne Versek Azdır (2)
BAKAN FAKIBABA, ÇAY TARLASINA GİRDİ Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen 2018 yılı yaş çay kampanya açılış töreni sonrası Cumhuriyet Çay Fabrikası'nı ziyaret etti. Bakan Fakıbaba'ya AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Hikmet Ayar ile Çaykur eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu da eşlik etti.
Hikmet Ayar - 01.04.2018
Otizmli Çocuklar İçin Yürüdüler
Tuzcuoğlu Memişağa Parkı önünden başlayıp Rize Sahil Dolgu Alanındaki lunaparkta sona eren yürüyüş, Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve eşi Esma Bektaş, AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap'ın eşi Menduha Kasap, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İshak Alim, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, emniyet mensupları, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.
Hikmet Ayar - 21.03.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Isparta'dan Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman'dan Recep Şeker, Kırşehir'den Salih Çetinkaya, Nevşehir'den Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize'den Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Hasan Karal, Hikmet Ayar, Sinop'tan Nazım Maviş ve Tekirdağ'dan da Ayşe Doğan toplantıda yer aldı.
Hikmet Ayar - 21.03.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Partili Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi
Toplantıya katılan isimler şöyle: "Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın milletvekilleri Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa milletvekilleri Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Isparta milletvekilleri Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman milletvekili Recep Şeker, Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sinop milletvekili Nazım Maviş ve Tekirdağ milletvekili Ayşe Doğan.
Hikmet Ayar - 31.12.2017
Rize'deki Festivalde, 2,5 Ton Hamsi, 2 Saatte Tükendi (2)
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, beraberinde Rize Milletvekili Hikmet Ayar,  Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ve AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ile birlikte önlükleri giyerek hamsi tezgahının başına geçti.
Hikmet Ayar - 31.12.2017
Rize'de 2,5 Ton Hamsi 2 Saatte Tükendi
"Martı çığlıklarındaki gri lezzet" sloganıyla Rize Sahil Dolgu Alanı'nda düzenlenen festivalde, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize AK Parti Milletvekili Hikmet Ayar ile Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, ızgaraların başına geçerek vatandaşlara hamsi ikram etti.
Hikmet Ayar - 31.12.2017
Dha Yurt Bülteni-7
TADINA BAKTI, HAMSİ DAĞITTI Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, beraberinde Rize Milletvekili Hikmet Ayar,  Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ve AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ile birlikte önlükleri giyerek hamsi tezgahının başına geçti.
Hikmet Ayar - 28.12.2017
Rize Bakan Osman Aşkın Bak, Rize'de
Sabah saatlerinde Ankara'dan uçakla Trabzon'a oradan karayolu ile Rize'ye geçen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize Valiliği'nde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Bakan Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekleri ile Rize'nin havalimanı, Ovit tüneli, lojistik merkez, kentsel dönüşüm, meydan ve sahil güzergahının düzenlenmesi gibi önemli projeleri hayata geçirdiğini belirtti. Bakan Bak, 'Bugün idarecilerimiz ve siyasilerle burada bu yatırımlarını değerlendireceğiz. Cumhurbaşkanımızın selamlarını getirdim. Kendisi dün gece Afrika seyahatinden döndü, inince kendisiyle görüştüm Rize'ye gideceğimi söyledim, size çok selamlarını iletti. Dönünce de burada yaptığımız çalışma ve toplantıları kendisine aktaracağız. Buradaki çalışmalarımıza milletvekili arkadaşlarım Hasan Karal ve Hikmet Ayar'da katılacak.
Hikmet Ayar - 28.12.2017
Bakan Bak: Kudüs'ün Barışı, Bütün Dünyayı Etkileyen Önemli Bir Adım
GENÇLİK ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Kudüs, barışın şehri. Kudüs'ün barışı, bütün dünyayı etkileyen önemli bir adım. Cumhurbaşkanı'mıza layık olmaya ve onun gösterdiği yolda yürümeye gayret edeceğiz" dedi. Gençlik ve Spor Bakanı Bak, çeşitli programlara katılmak üzere Rize'ye geldi. Sabah saatlerinde, Ankara'dan uçakla Trabzon'a, buradan da kara yoluyla Rize'ye geçen Bakan Bak, Rize Valiliği'nde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katıldı. Toplantıda konuşan Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın desteğiyle Rize'ye havalimanı, Ovit Tüneli ve lojistik merkez gibi önemli eserler kazandırıldığını söyledi. Bakan Bak, "Bugün idarecilerimiz ve siyasilerle burada, bu yatırımlarını değerlendireceğiz. Cumhurbaşkanı'mızın selamlarını getirdim. Kendisi, dün gece Afrika seyahatinden döndü. İnince kendisiyle görüştüm. Rize'ye gideceğimi söyledim, size çok selamlarını iletti. Dönünce de burada yaptığımız çalışma ve toplantıları kendisine aktaracağız. Buradaki çalışmalarımıza milletvekili arkadaşlarım Hasan Karal ve Hikmet Ayar'da katılacak.
Hikmet Ayar - 28.12.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Sabah saatlerinde Ankara'dan uçakla Trabzon'a oradan karayolu ile Rize'ye geçen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize Valiliği'nde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Bakan Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekleri ile Rize'nin havalimanı, Ovit tüneli, lojistik merkez, kentsel dönüşüm, meydan ve sahil güzergahının düzenlenmesi gibi önemli projeleri hayata geçirdiğini belirtti. Bakan Bak, "Bugün idarecilerimiz ve siyasilerle burada bu yatırımlarını değerlendireceğiz. Cumhurbaşkanımızın selamlarını getirdim. Kendisi dün gece Afrika seyahatinden döndü, inince kendisiyle görüştüm Rize'ye gideceğimi söyledim, size çok selamlarını iletti. Dönünce de burada yaptığımız çalışma ve toplantıları kendisine aktaracağız. Buradaki çalışmalarımıza milletvekili arkadaşlarım Hasan Karal ve Hikmet Ayar'da katılacak.
Hikmet Ayar - 07.12.2017
Sağlık Bakanı Demircan Suudi Arabistan'da
Yemekte, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil, Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve AB Genel Müdürü Selami Kılıç, Daire Başkanı Arif Çetin, Cidde Başkonsolosu Akif Menevşe de hazır bulundu.
Hikmet Ayar - 06.12.2017
İslam İşbirliği Teşkilatı 6. Sağlık Bakanları Konferansı
Cidde'de iki gün sürecek konferansın açılış oturumunu, İİT Sağlık Yönlendirme Komitesi Başkanı olarak Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın yürüttüğü konferansta, AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil ve CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı da yer aldı.
Hikmet Ayar - 21.10.2017
Uluslararası Karadeniz Kültür Turizm ve Medya Şurası"
Programa, Yazıcı'nın yanı sıra Rize Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof.
Hikmet Ayar - 05.09.2017
TBMM Başkanı Kahraman Ovit Tüneli'ni İnceledi
Kurban Bayramı tatili için memleketi Rize'nin İkizdere İlçesi Tulumpınar Köyü'ne gelen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, bu sabah Rize Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, İkizdere Belediye Başkanı Hasan kösoğlu, Karayolları 10'uncu Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ile birlikte Erzurum'un İspir ilçesine geçti burada Ovit Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hikmet Ayar Haberleri | Hikmet Ayar Kimdir - Haberler - Hikmet Ayar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hikmet Ayar kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti heyeti sel ve heyelandan etkilenen bölgeleri ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 01:58:34. #1.16#

title