Hayat Seninle Güzel" Projesi
Haberler » Güncel » Hayat Seninle Güzel" Projesi - Haber

Hayat Seninle Güzel" Projesi

Malatya'da Yeşilyurt Belediyesince yürütülen "Hayat Seninle Güzel" projesi kapsamında Elif ve Ekrem Yaman çiftinin yeni doğan bebekleri İsa'ya hediye verildi.

Hayat Seninle Güzel

'da Belediyesince yürütülen "Hayat Seninle Güzel" projesi kapsamında Elif ve çiftinin yeni doğan bebekleri İsa'ya hediye verildi.


Yeşilyurt Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yeşilyurt Belediyesi tarafından sürdürülen "Hayat Seninle Güzel" projesi kapsamında, 5 bininci doğan bebeğe hediye verildi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı , AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Yalçınkay ile Hayat Seninle Güzel projesinin 5 bininci bebeği Elif ve Ekrem Yaman çiftinin yeni doğan çocukları İsa'yı evinde ziyaret etti.


Belediye Başkanı Polat, ziyarette yaptığı konuşmada, Elif-Ekrem çiftinin ilk bebeği, Hayat Seninle Güzel Projesinin 5 bininci bebeği olan İsa'nın sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde hayatını sürdürmesi, vatana, millete, dinine ve bayrağına sadık bir evlat olması temennisinde bulundu.

Kaynak: AA