"Seni iyileştireceğim" deyip tecavüz etti! Jinekoloğun kirli tezgahını gizli kamera bozdu - Haberler
Haberi Paylaş

"Seni iyileştireceğim" deyip tecavüz etti! Jinekoloğun kirli tezgahını gizli kamera bozdu

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Haberler | Dünya

İtalya'da bir jinekolog, kadın hastasına kansere sebebiyet veren papiloma virüsünü taşıdığını söyledi. Hastasını aşılı biriyle cinsel ilişkiye girerek virüsü yenebileceğine inandıran doktor, kadına tecavüz etti. Televizyona çıkan kadın ise doktorun kirli oyununu ifşa etti. Televizyon ekibi gizli kamerayla birlikte bir kadını hasta gibi doktora gönderdi. Otel odasına yerleştiren gizli kamera ise doktorun sonu oldu.

İtalya'nın Bari kentinde yaşayan 68 yaşındaki jinekolog Giovanni Miniello'nun hastalarından biri, yerel medyaya demeç verdi. Bu açıklama sonrasında ortaya çıkanlar hem ülkede hem de uluslararası kamuoyunda infial yarattı.

"AŞILI BİRİYLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEN GEREK"

Bir televizyon programına çıkan Miniello isimli kadın, doktorun kendisinde kansere sebebiyet veren insan papiloma virüsü tespit edildiğini söylediğini açıkladı. Her ne kadar test sonuçlarında bu virüs bulunmasa da doktorun ikna olmadığı ve kendisine, "Senin aşılı birisiyle cinsel ilişkiye girmen gerek. Ben aşı oldum, istersen ben seni iyileştirebilirim" dediğini söyledi.

'Seni iyileştireceğim' deyip tecavüz etti! Jinekoloğun kirli tezgahını gizli kamera bozdu

GİZLİ KAMERAYLA İFŞA ETTİLER

İsmini açıklamayan kadının ifşasından sonra televizyon ekibi gizli kamerayla birlikte bir kadını hasta gibi doktorun ofisine gönderdi. Gizli kamerada kadını ikna eden doktor, kadınla otelde buluşma konusunda anlaştı.

Otel odasında gizli kamerayla çekildiğini bilmeyen doktor, kadınlar cinsel ilişkiye girecekken otel odasına baskın düzenlendi.

'Seni iyileştireceğim' deyip tecavüz etti! Jinekoloğun kirli tezgahını gizli kamera bozdu

'Seni iyileştireceğim' deyip tecavüz etti! Jinekoloğun kirli tezgahını gizli kamera bozdu

Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (5)
Ekrem Kocakurt:Saçmalık, İtalya'da bunun bir rezalet olması mümkün değil Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
Ütopik Yorumcu:Doktor kimliğini kullanarak kim bilir kimlerle oluyorlar işin ilginç tarafı bu durumu bilerek doktor olduğu için takılmak isteyen bir sürü kadın war Cevap Yaz 38 124 Yayından Kaldır
SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:BU KADIN İYİLEŞMEDİ İSE NEDEN BU KADAR MUTLU VE GÜLÜMSÜYOR AYRICA GÖNÜL İLE KENDİSİ YAPMASA KARŞI TARAF ZORLA MI YAPIYOR ALGI OPERASYONUNU BIRAKIR MISINIZ? YAPAN KADAR YAPTIRAN DA SUÇLUDUR . Cevap Yaz 72 166 Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title