Hastane Personelinden İşaret Diliyle Klip - Haberler
Haberi Paylaş

Hastane Personelinden İşaret Diliyle Klip

AA - Haberler | Sağlık

Yalova İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ünal Küçükyılmaz'ın açıklaması- Hastanesi personelinin çektiği klip YALOVA - Yalova Devlet Hastanesi personeli aldıkları 3 aylık İşaret Dili Eğitiminin ardından, bir klip çekerek eğitimlerini sergilemenin yanında İşaret diline karşı farkındalık yaratmaya çalıştılar.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Yalova İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ünal Küçükyılmaz'ın açıklaması- Hastanesi personelinin çektiği klip YALOVA - Yalova Devlet Hastanesi personeli aldıkları 3 aylık İşaret Dili Eğitiminin ardından, bir klip çekerek eğitimlerini sergilemenin yanında İşaret diline karşı farkındalık yaratmaya çalıştılar.Konu hakkında Yalova Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ünal Küçükyılmaz bir açıklama yaptı.Küçükyılmaz açıklamasında, "Kamu Hastaneleri Birliği olarak hasta ve hasta yakınlarını memnun edebilmek için bir çok çalışma yaptık. Bu çalışmalar kapsamında işitme ve konuşma engelli hastalarımızla sağlıklı ve doğru iletişim kurabilmek için 3 ay boyunca personelimize eğitim imkanı sağladık. Personelimiz de başarılı geçen bu eğitimin sonucunu göstermek ve farkındalık yaratmak için bir klip hazırladı" diye konuştu.

Hastane Personelinden İşaret Diliyle Klip

Hastane Personelinden İşaret Diliyle Klip

Hastane Personelinden İşaret Diliyle Klip

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
dadas:Unal hoca yapar. birileri konusur. Basarilar Unal Bey Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title