Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Hande Yener, son durumu hakkında konuştu

Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Hande Yener, son durumu hakkında konuştu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Hande Yener, sağlık durumuyla ilgili konuştu. Zor günler geçirdiğini söyleyen Yener, "Bir süredir kulağımda çınlama vardı. En büyük zenginlik sağlıktır arkadaşlar, bu süreçte bunu çok iyi anladım" dedi.

Koronavirüs nedeniyle sahnelerden uzak kalan şarkıcı Hande Yener, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Gri renk büyük beden pantolonu ve ayakkabı tercihiyle dikkat çeken Yener, aracına binmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"SAĞLIĞIN KÖTÜ OLUŞU İNSANIN PSİKOLOJİSİNİ DE ETKİLİYOR"

Bir süredir sağlık durumu nedeniyle zor günler geçirdiğini söyleyen ünlü şarkıcı, "Bir süredir kulağımda çınlama vardı ama artık iyileştim sayılır. 2021'den sadece sağlık diyorum! En büyük zenginlik sağlıktır arkadaşlar, bu süreçte bunu çok iyi anladım. Sağlığın kötü oluşu insanın psikolojisini de etkiliyor. Şimdi daha iyiyim şükürler olsun" diye konuştu.

Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Hande Yener, son durumu hakkında konuştu
Haber Yorumları (13)
TÜLİN DURMUŞ: Hande Yenerin doktorunun ismini verebilirmisiniz
OSMAN: Hande Hanım Dr. İsmini yazarsa çok sevinirim psikolojim bozuldu. 4 yıldır değişik doktora gittim çaresi yok deniliyor. Şimdiden teşekkür ederim.
GÜLŞEN: Ya bende de tek taraflı çınlama var. Kimmiş doktoru malumatı olan varsa yazsın lütfen! Teşekkürler şimdiden.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title