Hasan Elmas 'Kanunsuzlar' Filminde

Hasan Elmas 'Kanunsuzlar' Filminde

Genç oyuncu Hasan Elmas, geçtiğimiz günlerde vizyona giren, yönetmenliğini Barış Erçetin'in yaptığı Kanunsuzlar filminde rol aldı.

Genç oyuncu Hasan Elmas, geçtiğimiz günlerde vizyona giren, yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı Kanunsuzlar filminde rol aldı.

Başrollerini Bülent Çolak ve Orhan Eşkin paylaştığı, Umut Temizaş, Fatih Koyunoğlu, Levent İnanır, Rıza Sönmez ve İhsan Gedik gibi isimlerin yer aldığı filmde Hasan Elmas da rol aldı.

Daha önce de farklı projerlerde ekran karşısında gördüğümüz Hasan Elmas bu filmde izleyicilerin karşısına köylü bir vatandaş rolüyle çıkıyor.

Oynadığı sahne hakkında konuşan Elmas, "Bana teklif edilen rol, duraktaki adamdı daha sonrasında okuma provalarında üstünde çalışarak, yeni şeyler ekleyerek İsmet karekterine dönüştürdük. Buna sevgili dostum Bülent Çolak'ı katkısı büyük oldu nihayet cool mavra tadında bir film ortaya çıktı. Filmin yolu açık, seyircisi bol olsun" dedi.

Filmin Konusu

İso ve Cengo macerasever iki arkadaştır. Bir gün 1965 model kırmızı renkli Mustang araba ile yolculuğa çıkarlar. Fakat şeytanın işi yoktur ve yolcuklarında başlarına bela olacak çoraplar örer! Dahası önce Cengo'yu sonra da İso'yu yoldan çıkarır. Biri hayatı ve insanları sorgulama kafasına girerken, İmam'ın bagajdaki emanetleri de tehlikededir! Komedi türündeki yol filminin proje tasarımı ve yapımcılığı Orçun Benli'ye ait. Yönetmen koltuğundaysa Barış Erçetin oturuyor.

Galadan bir kare:


Kaynak: Haberler.Com