Harley-Davidson Tırı 5 Nisan'da İstanbul'a Geliyor

Harley-Davidson Tırı 5 Nisan'da İstanbul'a Geliyor

Harley-Davidson Tırı 5 Nisan'da İstanbul'a Geliyor
Teknokulis - Haberler | Teknoloji

Harley-Davidson’ın 2014 serisinden yepyeni RUSHMORE Touring modelleri de dahil olmak üzere 23 farklı Harley-Davidson motosikletini taşıyan dev Harley-Davidson...

-

Harley-Davidson'ın motosiklet tutkunlarını özgürlükle tanıştıran dev tırı, Harley on Tour Projesi'nin Avrupa etabı kapsamında 5 ve 6 Nisan'da ilk durağı olan İstanbul'da olacak. 2014 serisinden yepyeni RUSHMORE Touring modelleri de dahil olmak üzere 23 farklı modeli taşıyan tır, İstanbullulara Harley-Davidson ruhu ile tanışma, yeni modeller hakkında bilgi alma ve motosiklet ehliyeti olan herkese heyecan verici deneme sürüşü yapma fırsatı sunacak.


Motosiklet tutkunlarına kendileri için en uygun Harley-Davidson'ı test etme ve seçme fırsatı sunan Harley-Davidson Tırı'nın sonraki durakları ise Ankara, Antalya ve İzmir olacak. Dev tır, 12-13 Nisan'da Ankara'da, 19-20 Nisan'da Antalya'da ve 26-27 Nisan tarihlerinde İzmir'de Harley-Davidson tutkunları ile buluşarak Türkiye turunu tamamlayacak.


Kısa bir süre Türkiye'de olacak Harley on Tour tırındaki yeni modelleri görmek ve deneme sürüşü yapmak isteyenler, önceden rezervasyon yaptırarak bu etkinlikte yer alma şansı yakalayabilecek.


Harley-Davidson tutkunlarına test sürüşü olanağı ve en uygun Harley-Davidson'ı seçme fırsatı sunan etkinlikler, rezervasyon ve son model Harley-Davidson modelleri hakkında detaylı bilgi almak için www.h-d.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Kaynak: Teknokulis

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title