Hapisten Çıkan Amcasını İçki Masasında Öldürdü

Hapisten Çıkan Amcasını İçki Masasında Öldürdü

Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde 20 yaşındaki Halil Günel, alkol aldıktan sonra tartıştığı 3 gün önce cezaevinden çıkan amcasını bıçaklayarak öldürdü.

Hapisten Çıkan Amcasını İçki Masasında Öldürdü

Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde 20 yaşındaki Halil Günel, alkol aldıktan sonra tartıştığı 3 gün önce cezaevinden çıkan amcası 45 yaşındaki Erdoğan Günel'i bıçaklayarak öldürdü. Gözaltına alınan Halil Günel, amcasıyla birlikte geç saatlere kadar alkol aldığını belirterek olay anını net hatırlamadığını söyledi.

Olay dün gece, Gemlik Hamidiye Mahallasi Şükrü Meral Sokak'ta meydana geldi. Bursa'daki bir pavyonda garsonluk yapan ve karıştığı bir kavga nedeniyle girdiği cezaevinden 3 gün önce çıkan Erdoğan Günel, Gemlik'teki evinde dün gece yeğeni Halil Günel ile birlikte alkol almaya başladı. İddiaya göre, amca- yeğen arasında henüz belerlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olay sırasında Halil Günel, evini taşımak isteyen amcası Erdoğan Günel'i iddiaya göre masadan aldığı bıçakla 4 yerinden yaraladı. Amca Erdoğan Günel olay yerinde yaşamını yitirirken, Halil Günel polis tarafından gözaltına alındı.

Halil Günel'in polise verdiği ilk ifadede, amcasıyla birlikte gece geç saatlere kadar alkol aldıklarını ve olay anını net hatırlamadığını söyledi.

Halil Günel'in cesedi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi. - Gemlikbursa