Hanife Gürdal, "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" diyerek bikinili fotoğrafını paylaştı

Hanife Gürdal, "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" diyerek bikinili fotoğrafını paylaştı

Evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra başörtüsünü çıkaran Hanife Gürdal, bikinili pozlarına bir yenisini daha ekleyerek "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" dedi.

Hanife Gürdal,

Uzun bir dönem izdivaç programlarında yer alan ve sonrası başörtüsünü çıkarmasıyla gündemden düşmeyen Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bikinili pozuyla herkesi şaşırttı. Gelen eleştirilere aldırış etmeyen Hanife, bir bikinili pozunu daha paylaştı.

"TENHADA YAPTIKLARINIZI TOPLUMDA KINAMAYIN"

Bikinili fotoğrafından dolayı eleştiri yağmuruna tutulan Gürdal, dün yeni bir bikinili pozunu paylaşarak kendisine kötü yorum yapanlara gönderme yaptı. Hanife, arkası dönük bir şekilde verdiği bikinili pozunu "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" notuyla paylaştı.

"NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN"

Başörtüsünü açtıktan sonra yaptığı paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiren Hanife Gürdal'ı eleştiren bir kullanıcı "Neyi kanıtlamaya çalıştığını anlayamadım" yorumunu yaptı.

Hanife Gürdal,
YORUMLAR (245)

 • MİLLET:
  ''''Bir milleti savaş olmaksızın yıkmak isterseniz, çıplaklığı ve zinayı genç nesilde yayın''''Selahaddin Eyyubi
 • DİYAR:
  o değilde savaş ölerek değil düşmana benzeyerek kaybedilir olacaktı
 • VATANDAŞ:
  ben ''Selahaddin Eyyubi''nin böyle bi sözü olduğunu hiç hatırlamıyorum.
 • 5561:
  Ramiz o zaman senin de ailendeki kizlar da sevisiodur. Yada öle olmasini ısıtıyorsundur.
 • BUBİ:
  MİLLET , nereden buldun bu harika sözü ? Doğru ya . Bu Almanlar da üç kuruşa muhtaç , Hele İngilizler açlıktan nefesleri kokuyor , Avrupa birliğinden çıkmak istiyorlar . Hollandalıların ellerindeki peynirler bozuldu . . . . Abi bu SELAHATTİN EYYUBİ aslında kral bir adam , hiç düşünmeden nasıl söylemiş bu sözü ?
Tüm 245 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.