Hande Doğandemir'in "Kiralık Aşk" Hevesi Kursağında Kaldı

Hande Doğandemir'in "Kiralık Aşk" Hevesi Kursağında Kaldı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Son dönemin aranılan isimlerinden Hande Doğandemir, "Kiralık Aşk" dizisinde Sude karakterini canlandıracaktı ancak rolünü başkasına kaptırdı.

Genç oyuncu Hande Doğandemir, "Kiralık Aşk" dizisinde Sude karakterini canlandıracaktı. Hatta set öncesi moral toplamak için Roma'ya gitmişti.

ROLÜNÜ MELİSA'YA KAPTIRDI

Güzel oyuncu, dönüşte şokla karşılaştı. Genç yetenek rolünü "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinin oyuncusu Melisa Şenolsun'a kaptırdı.

NERİMAN İPLİKÇİ'NİN KIZI ROLÜNDE

Şenolsun, sevilen dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünden itibaren diziye dahil oluyor. Son zamanlarda oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Şenolsun, Neriman İplikçi karakterinin kızını oynayacak.

Haber Yorumları (6)
LA HAYMANALİ: La dizi işte . izlemedin olur biter. Yorum yaptığına göre izliyorsun. izlemiyordan yorum yapmaya hakkın yok la bebe.
DOĞANDEMİRİST: Pardon da salak mısınız? Hande en az Elçin kadar profesyonel bir oyuncu. Yardımcı oyuncu olmayı kabul eder mi sanıyorsunuz? Hande''nin başka bir dizi projesi var. Kiralık Aşk için Hande''ye teklif bile girmedi. Bu yalanlarla kimseyi kandıramazsınız.
HANDENİN_ASKERİ: ne kdar saçma başlıklar eğer hande o diziye girseydi boşrolü bile geçerdi ve inanın melisa handenin tırnağı olmayacak kadar genç bi oyuncu
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title