Hamdi Alkan, Müstakbel Damadının Erkekle Öpüştüğü Fotoğraflar İçin Konuştu: 10 Numara Çocuk

Hamdi Alkan, Müstakbel Damadının Erkekle Öpüştüğü Fotoğraflar İçin Konuştu: 10 Numara Çocuk

Hamdi Alkan, kızı Zeynep'in sevgilisiyle ilgili ilk kez konuştu. Alkan, müstakbel damadının bir erkekle öpüştüğü fotoğraflar için "Esprisine yapılmış bir şey, 10 numara çocuk." dedi.

Hamdi Alkan'ın 19 yaşındaki kızı Zeynep Alkan'ın sosyal medyadan aşkını ilan ettiği İsveçli sevgilisinin bir erkekle öpüştüğü fotoğraflar ortaya çıktı. Hamdi Alkan kızının sevgilisiyle ilgili, "10 numara çocuk." yorumunda bulundu.

ZEYNEP ALKAN'IN SEVGİLİSİNİN ERKEKLE ÖPÜŞTÜĞÜ FOTOĞRAFLARI ÇIKTI

Aşkını ilan eden taraf Zeynep Alkan olmuş, genç oyuncu sevgilisiyle çekildiği romantik fotoğrafı "En güzel anıları bir Türk ve bir İsveçli yaratır" notu ile Instagram'da paylaşmıştı. Sürpriz birlikteliğin ardından gözler Anton Turkalj'a çevrildi. İsveçli gencin bir erkekle fotoğrafları çıkmıştı.

HAMDİ ALKAN: 10 NUMARA ÇOCUK

Kızı Zeynep'in İsveçli sevgilisinin bir erkekle öpüştüğü fotoğraflarla ilgili konuşan yönetmen, "Kızım onu tanımadan önce esprisine yapılmış bir şey. 10 numara çocuk, o mutluysa ben ne yapayım?" dedi.
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.