Halit Ergenç'ten Kösem Açıklaması: Ölüyü Diriltmezler

Halit Ergenç'ten Kösem Açıklaması: Ölüyü Diriltmezler

05.10.2015 11:59 | Son Güncelleme: 05.10.2015 12:27
Halit Ergenç'ten Kösem Açıklaması: Ölüyü Diriltmezler

Muhteşem Yüzyıl'da 'Kanuni'yi oynayan Ergenç "Kösem dizisinde yer alır mısınız?" sorusuna "Tarihe göre ben Kanuni olarak Kösem'den önceydim. Ölüyü diriltmezler." dedi.

Muhteşem Yüzyıl'da 'Kanuni'yi oynayan Halit Ergenç "Kösem yakında başlıyor. Bir bölümde rol alır mısınız?" sorusuna esprili bir cevap verdi.

"ÖLÜYÜ DİRİLTMEZLER"

Halit Ergenç "Tarihin akışını göz önüne alırsak ben Kanuni olarak Kösem'den birkaç jenerasyon önceydim. Bu yüzden diziye giremem. Artık ölüyü diriltmezler. Kadroları çok iyi." dedi.

"EVET DEDİĞİM BİR PROJE YOK"

Halit Ergenç "Bu sezon bir dizi yapacak mısınız?" sorusuna da şu cevabı verdi: "Senaryolar geldi, okudum. Ama şu an 'Evet' dediğim herhangi proje yok. Dinlenmeyi düşünüyorum."

Haber Yorumları (1)
SORUMLU VATANDAS: Bu artist tayfasina, , ecdadimiz osmanliya iftira atma, karalama ve asagilama, yetkisini kim veriyorsa, , onlara milyonlarca lanet olsun, akape hükümetine hakkimi haram ediyorum, , bu dinsiz artist tayfasinin ecdadimizi kötülemelerine, , kesinlikle izin verilmemelidir.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title