Halis Aygün Haberleri

Halis Aygün haber, Halis Aygün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halis Aygün - 1.12.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Salgın hayatın her alanında derin izler bıraktı" Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT World Forum'a videomesaj yoluyla katıldı. Koronavirüs salgınının hayatın her alanında derin izler bıraktığına dikkati çeken Erdoğan, şunları kaydetti: "Salgınla beraber ikili ilişkilerimizde, ekonomide, alışveriş yöntemlerimizde ve daha birçok alanda köklü değişiklikler yapmak zorunda kalıyoruz. Medya, siyaset ve uluslararası ilişkilerin de bu değişim dalgasından etkilendiğini görüyoruz. Bir süredir yükselmekte olan yeni medya araçları, salgının ortaya çıkardığı tabloda daha da yaygınlık kazandı. Ticaretin yanı sıra basında da dijitalleşme öne çıkmaya başladı. Geleneksel medyanın etkisini tamamen yitirdiğini elbette söyleyemeyiz ancak yeni bir gerçeklikle karşı karşıya olduğumuzu da inkar edemeyiz. İşin uzmanları tarafından TRT World Forum'da yapılacak tartışmaların bu noktada bizlere yeni ufuklar çizeceğine inanıyorum." ÖSYM aralık ayındaki sınavları erteledi ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: "Cumhurbaşkanlığımızın koronavirüsle mücadele kapsamında aldığı yeni tedbirler doğrultusunda 2020 Yılı Sınav Takvimimizde yer alan ALES/2, YÖKDİL/2, DUS-STS Diş Hekimliği, e-YDS/13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavları ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Halis Aygün - 1.12.2020
ÖSYM, koronavirüs tedbirleri kapsamında bazı sınavları erteledi
ÖSYM, koronavirüs tedbirleri kapsamında bazı sınavları ertelediÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, koronavirüs tedbirleri kapsamında ALES/2, YÖKDİL/2, DUS-STS Diş Hekimliği, e-YDS/13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavlarının ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.
Halis Aygün - 1.12.2020
Son dakika haber: ÖSYM aralık ayındaki sınavları erteledi
Son dakika gelişmesine göre ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, 2020 Sınav Takvimi'nde yer alan ALES/2, YÖKDİL/2, DUS-STS Diş Hekimliği, e-YDS/13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavlarının ertelendiğini duyurdu.
Halis Aygün - 1.12.2020
Son dakika haberleri | flaş
Gelen son dakika haberine göre ÖSYM Başkanı Halis Aygün: Cumhurbaşkanlığımızın koronavirüs ile mücadele kapsamında aldığı yeni tedbirler doğrultusunda 2020 Yılı Sınav Takvimimizde yer alan ALES/2, YÖKDİL/2, DUS-STS Diş Hekimliği, e-YDS/13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavları ileri bir tarihe ertelendi.
Halis Aygün - 1.12.2020
Son dakika: flaş
Son dakika haberi: ÖSYM Başkanı Halis Aygün: Cumhurbaşkanlığımızın koronavirüs ile mücadele kapsamında aldığı yeni tedbirler doğrultusunda 2020 Yılı Sınav Takvimimizde yer alan ALES/2, YÖKDİL/2, DUS-STS Diş Hekimliği, e-YDS/13, DİB-MBSTS, YDUS ve DHBT sınavları ileri bir tarihe ertelendi.
Halis Aygün - 26.11.2020
KPSS Ön Lisans sonuçları açıklandı
ÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, 2020 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans sonuçlarının açıklandığını duyurdu.
Halis Aygün - 26.11.2020
Halis Aygün - 18.11.2020
Rektör Polat'tan ÖSYM Başkanı Aygün'e ziyaret
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'ü makamında ziyaret etti.
Halis Aygün - 26.10.2020
ÖSYM Başkanı Aygün'den Giresun Valiliği ve Giresun Belediyesi'ne ziyaret
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Giresun Valiliği ve Giresun Belediyesi'ni ziyaret etti.
Halis Aygün - 2.10.2020
ÖSYM Başkanı Aygün: 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklandı
ÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, 17-23 Eylül'de tercihleri alınan 2020-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Ek Yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.
Halis Aygün - 2.10.2020
YKS ek yerleştirme sonuçları açıklandı
ÖSYM Başkanı Halis Aygün, 17-23 Eylül tarihleri arasında tercihleri alınan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ek yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.
Halis Aygün - 24.9.2020
DGS tercih işlemleri yarın başlıyor
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Dikey Geçiş Sınavı (DGS) tercih işlemlerinin yarın başlatılacağını duyurdu.
Halis Aygün - 16.9.2020
2020-YKS Ek Yerleştirme Kılavuzu yarın yayımlanacak
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Ek Yerleştirme Kılavuzunun yarın yayımlanacağını bildirdi.
Halis Aygün - 11.9.2020
KPSS maratonunun ikinci haftası yarın başlıyor
Sınavlardaki koronavirüs salgını önlemleri ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, sınavlarda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirler hakkında şu bilgileri vermişti: "Sınav binaları ve salonlarının sınavdan önce detaylı temizliği yapılacak ve dezenfekte edilecek.
Halis Aygün - 10.9.2020
KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi giriş belgeleri erişime açıldı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'ne (ÖABT) katılacak adayların sınav giriş belgelerinin yayımlandığını duyurdu.
Halis Aygün - 10.9.2020
flaş
ÖSYM Başkanı Halis Aygün: Geçtiğimiz hafta sonu uyguladığımız KPSS Lisans Genel Yetenek Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri oturumları sorularını ve cevap anahtarını 12-13 Eylül tarihlerinde yapılacak KPSS Alan Bilgisi oturumları ile birlikte 14 Eylül Pazartesi günü yayımlayacağız.
Halis Aygün - 7.9.2020
Dikey Geçiş Sınavı sonuçları açıklandı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sonuçlarının açıklandığını bildirdi.
Halis Aygün - 6.9.2020
KPSS Eğitim Bilimleri oturumu sona erdi
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, sınavlarda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirler alındığını duyurmuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halis Aygün Haberleri | Halis Aygün Kimdir - Haberler - Halis Aygün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halis Aygün kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 16:51:48. #1.15#
title