Hakkari Özel Koleji'nden Gazetecilere Mangal Ziyafeti

Hakkari Özel Koleji'nden Gazetecilere Mangal Ziyafeti

Hakkari Özel Hatice Avcı Koleji, 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılının Sone Ermesiyle Birlikte Eğitimciler Gibi Yoğun Bir Stres İçersine Giren İlde Ulusal ve Yerel Basında Çalışan Gazetecilere Mangal Ziyafeti Çekti.

Hakkari Özel Koleji'nden Gazetecilere Mangal Ziyafeti

Hakkari Özel Hatice Avcı Koleji, 2007-2008 eğitim ve öğretim yılının sone ermesiyle birlikte eğitimciler gibi yoğun bir stres içersine giren ilde ulusal ve yerel basında çalışan gazetecilere mangal ziyafeti çekti.

Akşam saatlerinde Mezran Mahallesi'ndeki okulda verilen akşam yemeğine Valilik Basın Halkla İlişkiler Müdürü Cemal Armağın, Kolej Müdürü Sıtkı Kuru, Fen Dershanesi Müdürü İshak Gök, Eğitimciler Derneği Başkanı Hasan Biçer ve ildeki ulusal ve yerel basın mensupları katıldı. Yemekte kısa bir konuşma yapan Özel Hatice Avcı Koleji Müdürü Sıtkı Kuru, Hakkari'nin özel eğitime sahip çıktığını, sınıfların ve kontenjanların dolu olması münasebetiyle gelen taleplere cevap veremedikleri için çok üzgün olduklarını söyledi.

Yemeğe katılan gazeteciler adına bir konuşma yapan Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cemal Armağın ise, özel okul ve dershanelerin açılmasıyla birlikte Hakkari'de eğitime olan bakış açısının değiştiğini belirterek, verilen kaliteli eğitim sayesinde ilde eğitimin düzene girdiğini söyledi.

Okulun önünde büyük bir titizlikle mangal üzerinde pişirilen Adana kebap, kuşbaşı ve değişik yemek ve tatlı çeşitleri gazetecilere ikram edildi.

(FT-NÇ-Y)

Kaynak: İHA