Hakkari: Hakkari'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Hakkari: Hakkari'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Hakkari Valiliği Tarafından Askeri Gazinoda Verilen Cumhuriyet Bayramı Kokteyline Katılan Davetliler, Ellerine Aldıkları Türk Bayrakları ile 10. Yıl Marşı'nı Hep Bir Ağızdan Söyledi.

Hakkari: Hakkari'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Hakkari Valiliği tarafından askeri gazinoda verilen Cumhuriyet Bayramı kokteyline katılan davetliler, ellerine aldıkları Türk bayrakları ile 10. Yıl Marşı'nı hep bir ağızdan söyledi.

Cumhuriyet'in kuruluşunun 83. yıldönümü nedeniyle verilen kokteyde Vali Ayhan Nasuhbeyoğlu; Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Azmi Utfan Cinek, Kurmay Başkanı Kurmay Albay Yahya Bacak, İl Jandarma komutanı Kurmay Albay Erhan Kubat ve davetlileri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi. Kokteyle Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Apaçık, Ağır Ceza Reisi Ahmet Maden, Durankaya Belediyesi Belediye Başkanı Fatih Keskin, Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Tahir Yaşar, İl Özel İdare Genel Müdürü Süleyman Kaya, İl Milli Eğitim Müdür Şevki Aydın, daire amirleri, Kore ve Kıbrıs gazileri ile bazı işadamları da iştirak etti. Kokteyle katılan davetliler, vali ve paşa ile birlikte ellerine aldıkları Türk bayrakları ile 10. Yıl Marşı'nı hep bir ağızdan okudu.

Kaynak: İHA