Haberler

Bir TikTok rezaleti daha! Eşiyle yataktan yayın açtı, yaptıkları da vaadi de mide bulandırdı

Güncelleme:

Her geçen gün tartışmalara neden olan TikTok yayınlarına bir yenisi daha eklendi. Bir çift, yataktan yaptıkları yayınla takipçilerinden, canlı yayını beğenmelerini istedi. "1 milyon beğeni olursa romantik anlara başlayacağım" diyen adam, kendisine para hediyesi gönderenleri gördükçe kendinden geçti. Çiftin akıllara durgunluk veren garip halleri kameraya yansıdı.

Sosyal medya platformu TikTok'ta bu kez de bir çift, yataktan yayın yaparak para toplamaya çalıştı. Skandal görüntülerde adam, "1 milyon beğeni olursa romantik anlara başlayacağım" dedi. Çiftin mide bulandıran görüntülerine takipçileri tarafından para hediyesi yağdı.

YATAKTAN YAYIN YAPTILAR

Son günlerde tartışmaların odağı haline gelen TikTok, bu kez de bir çiftin yatak yayınıyla gündem oldu. Evli oldukları düşünülen bir çift, yataktan yayın açarak takipçilerinden para istedi.

"BEĞENİ OLURSA ROMANTİK ANLARA BAŞLAYACAĞIM"

Skandal görüntülerde adam, "1 milyon beğeni olursa romantik anlara başlayacağım" ifadelerini kullandı. Bazı takipçilerin para hediyesi gören adam kendinden geçerek garip sesler çıkardı. O anlar ise kameraya yansıdı.

Geçtiğimiz günlerde "Laz kızı" olarak bilinen bir kadın ise, TikTok'tan yaptığı müstehcen yayınlarla gündem olmuştu. Gömleğinin düğmelerini açarak kamera karşısına geçen "Laz kızı", değişik hareketler sergileyerek takipçilerinin kendisine hediye göndermelerini istemişti. Yayının sonunda kadının hesabına binlerce lira değerinde hediye gönderilmişti. "Laz kızı, müstehcen yayını nedeniyle gözaltına alınmış, daha sonra da serbest bırakılmıştı.

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Sosyal Medya

Sosyal Medya 3.Sayfa Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada alışveriş yapmak ne demektir? Rüyada pazara gitmek nedir? Rüyada alışveriş yaptığını görmek ne anlama gelmektedir? Azem karısını neden öldürdü? Rüyada halı görmek ne demektir? Rüyada yeni halı görmek, rüyada halı üzerinde yürümek ne anlama gelmektedir? Rüyada ölmüş birini canlı görmek ne anlama gelmektedir? Diyanete göre rüyada ölmüş birini canlı görmek ve konuşmak ne demektir? OKC Thunder LA Clippers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Dallas Mavericks Phoenix Suns NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Zencefilin faydaları nedir? Zencefil çayı nasıl yapılır? Zencefil neye iyi gelir? Rüyade ev görmek, rüyada yeni ev görmek, rüyada yeni ev satın almak, rüyada eski ev görmek ne demektir? TV8.5 canlı izle! (UEFA AVRUPA LİGİ) TV8.5 CANLI 4K İZLE! 22 Şubat TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Ronaldinho evli mi, Ronaldinho çocuğu var mı? TV 8.5 yayın akışı 22 Şubat 2024! EXXEN canlı maç izle! (SPARTA PRAG-GALATASARAY) 22 Şubat EXXEN spor canlı izle! EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın ekranı! Rüyada tuvalet temizlemek ne demek? Rüyada tuvalet temizlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet yıkamak nedir? Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir?
500

Yorumlar (26)

Can Bayraktar:

Her kesime zararı olan . Kimseye faydası olmayan . Her tür ahlaksızlığın yapıldığı tik tok denen mecrayı kapatmak bu kadar zor mu .

441
11
yanıtYanıtla
Doğrucu Mahmut:

Devlet 479 milyon vergi almış tiktok tan.kapatır mı sence?

yanıt244
yanıt36
Ender Emir:

Akparti yönetimi nimetlerinden birisi

188
130
yanıtYanıtla
Kurthan Murathan:

Ne alaka chp zihniyeti

yanıt103
yanıt159
ciziri :

bu onursuzu alıp güzelce silkelemek gerek

297
11
yanıtYanıtla
Can Bayraktar:

Bi kapatamadınız şu rezil mecrayı .

222
9
yanıtYanıtla
Blackened:

Midesizlik ve ahlaksizlikta zirve. Bunlara para gönderen, takip eden, bunlara prim verenler esas suçlu

183
8
yanıtYanıtla
barış :

Sayın Ali Yerlikaya yaptığınız işler kesinlikle tartışılmaz her ekranı açtığımız bir çete bir vurguncu daha çökertilmiş oluyor . İki cihanda da ayağınıza taş değmesin. Toplumun ahlaki değerleriyle oynayan bu terbiyesizlerinde yanına bırakmayın.

170
9
yanıtYanıtla
Gökhan Akgül:

ŞİMDİ DEVLETİN VE HÜKÜMETİN BU PLATFORMU KAPATMAYA GÜCÜ YETMİYOR MU. GÜNDEN GÜNE GÜNDEN GÜNE YOZLAŞAN TOPLUM DAHA MI DEĞERLİ YANİ.

151
7
yanıtYanıtla
Oğuzhan Y:

Kapatmak ,yasaklamak çözüm değildir.Toplumun ahlak sahibi olması gerekir.altın nesil dediler toplumun aaahlakını bozdular

yanıt7
yanıt0
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title