Haberler

Sandık Kokusu final mi yapıyor? Sandık Kokusu bitiyor mu 2024?

Sandık Kokusu dizisi takipçileri yeni bölümü heyecanla takip ederken Sandık Kokusu final mi yapacak merak ediyor. Peki, Sandık Kokusu final mi yapıyor? Sandık Kokusu bitiyor mu 2024?

Sandık Kokusu dizisi konusu ile dikkatleri çekerken aynı zamanda dizi hakkında yaşanan gelişmelerle de merak ediliyor. Yeni bölümü heyecanla takip ederken Sandık Kokusu bitiyor mu merak ediliyor. Peki, Sandık Kokusu final mi yapıyor? Sandık Kokusu bitiyor mu 2024?

SANDIK KOKUSU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sandık Kokusu'nun 25. Bölümünde; Karsu, Selin'in arkasından hastaneye gelir. Reha, Karsu'nun da orada olduğunu görünce şaşırıp şüphelenmeye başlar. Hülya'nın sürekli Hasan ile ilgilenmesi Filiz'i çok sinirlendirir. Hasan, Filiz rahatsız olmasın diye Hülya'yı uzaklaştırmaya çalışır ancak Hülya türlü türlü bahanelerle Hasan'ın yanına gelmeye devam eder. Bu durum Hasan ile Filiz ilişkisini nasıl etkileyecektir?Tılsım, arkadaşlarını eve davet etmek isteyince Hande'ye Reha'nın gözüne girmek için fırsat doğar. Gösterişli bir organizasyonla parti düzenler ve Tılsım çok mutlu olur.Reha işlemleri başlatıp Karsu'yu velayet kurallarına uymadığı için şikâyet eder. İşe gelen Karsu, onu bekleyen polisler tarafından emniyete götürülür.

SANDIK KOKUSU FİNAL Mİ YAPIYOR?

Sandık Kokusu bugün sezon finali ile ekrana gelecek.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Sandık Kokusu Sandık Kokusu Dizi Dizi Televizyon Gündem Kültür Sanat Haberler

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Kayseri'de diri fay hattı bulundu! Üreteceği deprem için test yapılacak

Kayseri'de diri fay hattı bulundu! Üreteceği deprem için test yapılacak

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title