"Öznur Garip kimdir, öldü mü?" iddiası doğru mu? İlk ağızdan yanıt geldi - Haberler
Haberi Paylaş

"Öznur Garip kimdir, öldü mü?" iddiası doğru mu? İlk ağızdan yanıt geldi

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
'Öznur Garip kimdir, öldü mü?' iddiası doğru mu? İlk ağızdan yanıt geldi

Geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Tiktok Fenomeni Enes Çakmak'ın ardından sevgilisi Öznur Garip hakkında gündemde bazı iddialar yer verdi. Öznur Garip öldü mü? iddiası gündemde yer alırken Öznur Garip hakkında ilk yanıt kendisinden geldi ve bu iddialar yalanlanmış oldu.

Öznur Garip kimdir, öldü mü? sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Erzurumlu ünlü Tiktok Fenomeni Enes Çakmak geçtiğimiz günlerde Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu 2 haftalık yoğun bakım sürecinin ardından hayatını kaybetmişti. Özel hayatıyla da dikkat çeken ismin sevgilisi hakkında detaylar araştırıldı.

ÖZNUR GARİP ÖLDÜ MÜ?

Vefat haberinin yankısı sosyal medyada devam ederken sevgilisi Öznur Garip ile ilgili de iddialar ortaya atıldı. Sessizliğini Instagram hesabı üzerinden bozan Öznur Garip, iddiaları "Tiktok hesabımdan merak edilen soruları , 2,5 haftalık hastane sürecini, ölüm sebebini ve sorularını cevaplamak için ilk ve son kez yayında olacağız. Bir daha da konuyla alakasız insanların konuştuğu yalan haberlere itibar etmeyin" sözleriyle yalanladı.

'Öznur Garip kimdir, öldü mü?' iddiası doğru mu? İlk ağızdan yanıt geldi

Haberler.com - Gündem

Tiktok, Gündem, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title