Haberler

Green Card 2024 ne zaman açıklanacak? Green Card sonuçları ne zaman belli olacak? Green Card sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

Güncelleme:

Green Card 2024 sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Green Card sonuçları, başvuranlar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Sonuçların nereden ve nasıl öğrenileceği ise başvuranların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nin her yıl düzenlediği ve dünya genelinden milyonlarca kişinin katıldığı Green Card çekilişi sonuçları merakla bekleniyor. Çekilişe katılanlar, Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı elde etme umuduyla sonuçların açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Peki, Green Card 2024 ne zaman açıklanacak? Green Card sonuçları ne zaman belli olacak? Green Card sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

GREEN CARD SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yeşil Kart (Green Card) başvuruları, 4 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi. Başvurularını tamamlayan adaylar için sonuçlar, 4 Mayıs 2024 tarihinde duyurulacak.

Green Card 2024 ne zaman açıklanacak? Green Card sonuçları ne zaman belli olacak? Green Card sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

GREEN CARD BAŞVURU SONUÇLARINA NEREDEN BAKILIR?

Sonuçlar, DV Lottery resmi internet sitesi üzerinden teyit numarası (Confirmation Number) ile sorgulanabilecek. Başvuru sahipleri, sonuçları https://dvprogram.state.gov/ESC/ adresindeki Başvuru Durumu Kontrolü aracılığıyla görüntüleyebilecekler.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Amerika Birleşik Devletleri Vize Göçmenler Gündem Yaşam Dünya Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Özel'den Erdoğan'ın 'İadeiziyareti hazmedemediler' sözlerine sert yanıt

Özel'den Erdoğan'ın "İadeiziyareti hazmedemediler" sözlerine sert yanıt

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 16 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir?
Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title