Güçsüzleşen PKK artık iyice alçaldı! Cinsel içerikli paylaşımla karalama oyunu oynuyorlar - Haberler
Haberi Paylaş

Güçsüzleşen PKK artık iyice alçaldı! Cinsel içerikli paylaşımla karalama oyunu oynuyorlar

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa
Güçsüzleşen PKK artık iyice alçaldı! Cinsel içerikli paylaşımla karalama oyunu oynuyorlar

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin her geçen gün biraz daha güçsüz hale getirdiği PKK, yeni oyunlar denemeye başladı. Hain terör örgütünün son oyunu ise kirli yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi. Köy korucuları, PKK tarafından terörle mücadele edenleri karalamaya yönelik yapılan cinsel içerikli paylaşımlara itibar edilmemesini istedi.

Yurt içinde ve yurt dışında tam gaz yürütülen operasyonlar sayesinde artık iyice köşeye sıkışan terör örgütü PKK, giderek alçalıyor. Örgütün son oyunu da kirli yüzlerini bir kez daha herkesin gözünün önüne serdi. Hakkari'nin Çukurca ilçesi Ormanlı köyü Korucu Başı Selman Ediş, terör örgütü ve yandaşlarının yeni bir oyun peşinde olduğunu belirterek, vatandaşların sosyal medyada yapılan paylaşımlara inanmamasını istedi.

ALÇAKÇA PAYLAŞIM YAPIYORLAR

Açıklamalarına devam eden Selman Ediş, "Son zamanlarda Hakkari'de ve Çukurca'da sağlanan huzur ortamını bozmak maksadıyla terör örgütü ve yandaşları tarafından sosyal medya kullanılarak; güvenlik güçleri, korucular ve bazı vatandaşları karalamaya yönelik cinsel içerikli alçakça paylaşımlar yapılmaktadır. Bu alçak paylaşımlara yönelik Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk. Vatandaşlar bu paylaşımlara inanmasın" dedi. İftiralarla ilgili adli ve idari soruşturmanın başlatıldığı belirtildi.

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title