Mehmet Karagül kimdir? Mehmet Karagül ne zaman vefat etti? Mehmet Karagül ve Kemal Kuruçay'ın dostluğu... - Haberler
Haberi Paylaş

Mehmet Karagül kimdir? Mehmet Karagül ne zaman vefat etti? Mehmet Karagül ve Kemal Kuruçay'ın dostluğu...

Haberler.com - Haberler | Gündem
Mehmet Karagül kimdir? Mehmet Karagül ne zaman vefat etti? Mehmet Karagül ve Kemal Kuruçay'ın dostluğu...

Seksenler dizisinde Seyfi karakterini canlandıran Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından Mehmet Karagül gündemin merak edilen isimlerinden oldu. Peki, Mehmet Karagül kimdir? Mehmet Karagül ne zaman vefat etti? İşte, Mehmet Karagül ve Kemal Kuruçay'ın dostluğu...

Mehmet Karagül kimdir? sorusunun yanıtı Kemal Kuruçay'ın vefatının ardından araştırılan başlıklar arasında yer aldı. Peki, oyuncu Mehmet Karagül kimdir? Mehmet Karagül ne zaman vefat etti?

MEHMET KARAGÜL KİMDİR?

Mehmet Karagül, 1 Ocak 1956 tarihinde dünyaya geldi. 18 Nisan 1996 tarihinde, arkadaşı Kemal Kuruçay ile birlikte geçirdiği bir trafik kazası sonucu vefat etti.

MEHMET KARAGÜL VE KEMAL KURUÇAY İKİLİSİ BEĞENİ TOPLADI

Kemal Kuruçay, doksanlı yıllarda tiyatrocu Mehmet Karagül ile iyi bir ikili oluşturdu. O dönem ikilinin birlikte oynadığı İstanbul Bura mı isimli bir sinema filmi vardır. Mehmet Karagül trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra Kemal Kuruçay oyunculuk kariyerine yalnız devam etti.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title