Masterchef dün kim elendi? Masterchef son elenen isim kim oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Masterchef dün kim elendi? Masterchef son elenen isim kim oldu?

Haberler.com - Haberler | Gündem

Masterchef Türkiye'nin 24 Ekim Pazar günü yayınlanan 97. bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. Pota'da yer alan Rabia Nur, Emre, Hasan, Pelin, Sergen ve Dilara hayallerine devam edebilmek için büyük mücadele sarf etti. Peki, Masterchef Türkiye kim elendi? 24 Ekim Masterchef'e kim veda etti? Masterchef son elenen isim kim oldu? Masterchef dün kim elendi?

Masterchef Türkiye kim elendi? Masterchef Türkiye'nin 97. bölümünde Eleme Gecesi heyecanı yaşandı. 24 Ekim Pazar günü yayınlanan bölümde potada yer alan Emre, Dilara, Hasan, Rabia Nur, Sergen ve Pelin yarışmaya devam edebilmek için kıyasıya mücadele verdi. Masterchef Türkiye'yi takip eden vatandaşlarımız Masterchef ile ilgili internette en çok "Masterchef Türkiye kim elendi? Masterchef dün kim elendi? Masterchef son elenen isim kim oldu?

MASTERCHEF DÜN KİM ELENDİ?

Masterchef Türkiye'nin 97. bölümünde potada yer alan 6 isim Sergen, Dilara, Emre, Rabia Nur, Pelin ve Hasan şeflerin ana ürün olarak belirlediği Ayva ile yaratıcılıklarını konuşturdu. İlk etapta ayvayı en etkili şekilde kullanan ve bu hafta elenmekten kurtulan üç isim sırasıyla Sergen, Hasan ve Dilara oldu.

İlk etapta ise diğer tabakların gerisinde kalan Emre, Rabia Nur ve Pelin Masterchef Türkiye hayallerine devam edebilmek için mücadelesine devam etti. Şefler ikinci etap için yarışmacılardan "Kadayıflı Karides" yapmalarını istedi. Şeflerin tabağını Emre ve Pelin'den daha az beğendiği Rabia Masterchef Türkiye'ye veda etti. Emre ve Rabia ise en az bir hafta daha Masterchef Türkiye'de kalmayı garantiledi.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title