Feyza Altun kimdir? Feyza Altun kaç yaşında, nereli? Feyza Altun hayatı ve biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Feyza Altun kimdir? Feyza Altun kaç yaşında, nereli? Feyza Altun hayatı ve biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Feyza Altun izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Feyza Altun kaç yaşında, nereli? Feyza Altun hayatı ve biyografisi! Feyza Altun kimdir?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Feyza Altun hakkında araştırmalar yapılıyor. Feyza Altun kimdir? Feyza Altun kaç yaşında, nereli? Feyza Altun hayatı ve biyografisi!

Feyza Altun, 1987 yılında İstanbul'un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimini tamamladı. Öte yandan Atun, kendisini "Avukat, Feminist Aktivist, Filantrop, Yazar" olarak tanımlıyor.

Tarafsız Çalışan Anneler Platformu'nun kurucusu olan aktivist avukat, "Kadının Fenni" isimli kitabıyla da tanınmaktadır.

Şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan "Ne Seninle Ne Sensiz" adlı programında danışman avukat olarak yer alan Altun, geçtiğimiz yıllarda bir duruşmaya 7 aylık bebeğiyle girmesiyle haberler de ve sosyal medyada büyük ses getirmişti.

Aynı zamanda muhalif yönüyle tanınan Altun, birçok kadın ve çocuk istismarı davasında vekil olmuştur.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title