"Çocuk benden değil" diyerek yayına çıkan adamı DNA testi haklı çıkardı! Bir de kısır olduğunu öğrendi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

"Çocuk benden değil" diyerek yayına çıkan adamı DNA testi haklı çıkardı! Bir de kısır olduğunu öğrendi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Gün geçmiyor ki gündüz kuşağı programlarında yeni bir rezillik yaşanmasın. Son olarak Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programında, İsmail Köklükaya isimli şahsa yapılan DNA testinde çocuğunun kendisinden olmadı ortaya çıktı. Raporda, Köklükaya'nın kısır olduğu ve çocuğunun olma ihtimalinin "çok zor" olduğu ifade edildi.

Son dönemlerde gündüz kuşağı programlarında yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi. Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programında, İsmail Köklükaya isimli şahıs, çocuğunun kendisinden olmadığı söyleyerek programa başvurdu.

Anne Cansu Köklükaya ise çocuğun eşinden olduğunu belirterek, "Bu çocuk başkasından olsa ben gelip demem kalp pilimi vereyim diye. Ben sizin başınızı hiçbir zaman yere düşürecek bir şey yapmadım. Dişlerine, saçına varana kadar hepsi İsmail'e benziyor." dedi. Cansu Köklükaya'nın babası da konuya dahil olarak çocuğun İsmail Köklükaya'dan olduğunu, başkasından olamayacağını söyledi.

Karşılıklı açıklamaların ardından Serap Paköz'ün açıkladığı DNA testi sonucundan herkesi şoke eden bir sonuç çıktı. Yapılan DNA testinde çocuğun İsmail Köklükaya'dan olmadığı ortaya çıktı. Yine DNA testine göre; Köklükaya'nın kısır çıktığı ve çocuğunun olma ihtimalinin 'çok zor' gerçekleşebileceği ifade edildi.

'Çocuk benden değil' diyerek yayına çıkan adamı DNA testi haklı çıkardı! Bir de kısır olduğunu öğrendi

Sunucu Paköz'ün okuduğu DNA testi sonucunun ardından İsmail Köklükaya, "Allah kahretsin be" diyerek tepki gösterdi. Cansu Köklükaya ise karşılık vererek "Allah seni kahretsin" dedi.

Paköz'ün ardından konuşmaya devam eden genç kadın, DNA testinin sonucuna inanmadığını söyledi. Çocuğun kendisinden olmadığını öğrenen İsmail Köklükaya, aldığı haber karşısında adeta yıkıldı.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (16)
Refah Gürsoy:6284 öldürür öldürttürür aileleri bitirir kadının erkek üstünde üstün olduğunu hissettirir ve buda aşırı özgüven sağlar tamam aşırı özgüven güzel birseydir ama bu cahil ve görmemiş bir toplumda infiale neden olur yıkım ve kan ihanet hepsi bir olup erkeği delirtir ki Türk dedinmi kimse kusura bakmasın namus olunca ortada hiç bir şeyi gözü görmez İstanbul yasasi yıkım ve ailelerin yok olmasına nedendir namussuzluga açılan yoldur buda türk milletinin en sıkıntılı olayıdır kırmızı çizgidir Cevap Yaz 2 6 Yayından Kaldır
EVO20 :Bu ülkede eşitlik yok kadınlar erkeklerden çok daha üstün hukuk açısından bu işe bir düzenleme getirilmesi lazım! Kadının beyanı esastır ve nafaka saçmalıkları kaldırılmalı! Cevap Yaz 20 94 Yayından Kaldır
Sefer Aydın:Allah belanızı versin sizin ve sizi oralara çıkartıp rezlliğinizi paylaşanların da. Adi alçak adamlar. Cevap Yaz 10 115 Yayından Kaldır
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title