Güzel oyuncu Kristen Stewart, yeni kız arkadaşıyla festivale el ele tutuşarak geldi

Güzel oyuncu Kristen Stewart, yeni kız arkadaşıyla festivale el ele tutuşarak geldi

Alacakaranlık serisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Kristen Stewart, festivale yeni kız arkadaşı Dylan Meyer ile el ele tutuşarak geldi.

Güzel oyuncu Kristen Stewart, yeni kız arkadaşıyla festivale el ele tutuşarak geldi

Amerikalı aktris Kristen Stewart , geçen hafta Toronto'da yapılan Uluslararası Film Festivaline bir kaç hafta önce ilişki yaşamaya başladığı senarist kız arkadaşı Dylan Meyer ile el ele tutuşarak geldi.

EL ELE YÜRÜMELERİNE RAĞMEN POZ VERMEDİLER

Çift kırmızı halı üzerinde ele ele yürümelerine rağmen objektiflere poz vermek için durmadılar.

SEVGİLİSİNDEN AYRILDIKTAN HEMEN SONRA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADILAR

News Magazin dergisine açıklama yapan oyuncuya yakın bir kaynak Kristen'in bu yaz inişli çıkışlı ilişki yaşadıktan sonra ayrıldığı model sevgilisi Stella Maxwell'den ayrıldıktan sonra yeni kız arkadaşı ile ilişki yaşamaya başladığını ve çiftin çok mutlu olduğunu söyledi.

ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Kristen Stewart, geçtiğimiz günlerde New York'ta bir binanın merdivenlerinde beraber oturduğu senaryo yazarı Dylan Meyer ile öpüşürken görüntülenmişti.

Stella Maxwell ve Kristen Stewart
Güzel oyuncu Kristen Stewart, yeni kız arkadaşıyla festivale el ele tutuşarak geldi
YORUMLAR (40)

 • ALİ AYŞE:
  bu mantıkla insan ırkı ahlaki toplumun temel tasi hepsi yerle bir. Böyle saçma şeyin özgürlüğü mu olur zevki mı olur düpedüz akıl tutulması somut değişim küresel ısınma vb iklim degisiklikleri nasilki tüm dünyayı vuruyor buda soyut ahlaki değişim sapitmayalim lütfen dünyamız sadece bize ait değil ileriki neslimizi bozuyoruz onlara bunu yapmaya hakkımız yok
 • REŞO DERKİ İSTANBUL İS KONSTANIPOL:
  KADIN KADINLA, ERKEK İSE ERKEKLE SEVİŞTİĞİNDE VÜCUDUNU TAMAMLAYIP YÜKSELTECEK ENERJİYİ ALAMAZ. . . EKSİK KALIR. . . EŞCİNSEL İLİŞKİ BUNDAN DOLAYI VÜCUDU ZAYIF DÜŞÜRÜR. . . BU İLERİ BİR BİLGİDİR VE HERYERDE BULAMAZSINIZ. . . ÖĞRENMENİZ ÜMİDİYLE DOSTLAR. . .
 • ÇAPKIN KIZ ASLI:
  AHHH. . . ÖZGÜRCE KIZ ARKADAŞININ ELİNDEN TUTUP GEZMEK DOYA DOYA ÖPMEK NE GÜZEL BİZ YAPSAK GERİCİ YOBAZLAR DEMEDİKLERİNİ BIRAKMIYORLAR.
 • TXX:
  şu gerizekalıların her yaptığını da bi kıyamet alameti diye yazmayın. ne bilsin kıyameti seyi onlar siz müslümanım diyenlerin yaptıklarına bakın. . .
 • XXX:
  islam dini şahıslara ait değildir. Siz bir sahte imam görünce ya da duyunca hemen kötülmeyin islam dinini. Yahudilerin inandığı bir söz var '' Her koyun kendi bacağından asılır '' diye ama sonuçta etrafınıda kokutuyor. . Vay bunları asacaksın Vay bunları keseceksin demek birşey kazandırmaz. Merak etmeyin kendi dinlerindede hoş karşılankıyordur. Her ne kadar bizde sözde çağdaşçılar varsa onlardada toplumunu bozan böyle yapılar var. Malesef böyle durumların sonu bir son dakika haberinde intihar oluy
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.