Güney Kore'de televizyon sunucusu Atatürk'e saygı için haberleri ayakta sundu
Haberler » Magazin » Güney Kore'de televizyon sunucusu Atatürk'e saygı için haberleri ayakta sundu - Magazin

Güney Kore'de televizyon sunucusu Atatürk'e saygı için haberleri ayakta sundu

Ölümünün 81. yıl dönümünde tüm yurtta sevgi ve saygı ile anılan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e saygı için, Güney Kore'de bir spiker haberleri ayakta sundu.

Güney Kore'de televizyon sunucusu Atatürk'e saygı için haberleri ayakta sundu

Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi , ebediyete intikalinin 81'inci yılında tüm yurtta saygı ve sevgiyle anıldı. Ulu Önder'in sevgisi ülke sınırlarını aşarken 'de bir spikerin haberleri ayakta sunması herkesi duygulandırdı.

"TÜRKİYE'NİN KURUCUSU" DİYEREK BÜLTENE BAŞLADI

Güney Kore'de bir televizyon kanalında sunucu, 'da Atatürk'e saygı için haberleri ayakta sundu. bülteninin başında, Atatürk'e saygı göstermek için haberleri ayakta sunacağını belirten sunucu, Atatürk'ten "Türkiye'nin kurucusu" şeklinde bahsetti. Haber sunucusu, bültendeki ilk haber de Atatürk ile ilgili konuya yer verdi.

İSPANYOL DEVİ DE ULU ÖNDER'İ ANDI

İspanyol devi Barcelona Kulübü de Twitter'dan yaptığı paylaşımla Büyük Önder'i andı. Dev klüp, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde sponsoru olduğu Beko'nun Atatürk için hazırladığı reklam filmini alıntılayarak, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Atatürk'ü saygıyla anıyoruz #10Kasım" yazdı.


Haber Videosu: Güney Koreli sunucudan alkışlanacak hareket! Atatürk için haberleri ayakta sundu
HABER YORUMLARI (34)

 • .....:
  BİR TEK TÜRK HALKI SAYGI GÖSTERMİYOR ATASINA ZATEN . . ÖLÜMSÜZLÜĞÜNÜ SAYGIYLA ANIYORUM.
 • TARKAN:
  Okuyanların çoğu birinci sınıfta kalmış. Savaşı nasıl kaybedersin, yenildiğinde değil, düşmana benzediğinde.!!
 • CEMİL:
  Vay be 31 tane Atatürk düşmanı varmış beğenmeyen. Ulan Atatürk olmasaydı kesin Yunan tohumu olurdunuz be.
 • XXXX:
  ŞU BEĞENMEYEN 26 KİŞİ SİZ HANGİ ÜLKENİN VATANDAŞINIZ? ATATÜRK OLMASAYDI BU VATAN İÇİN MÜCADELE ETMESEYDİ KİM BİLİR KİMİN TOHUMU OLURDUN YAZIKLAR OLSUN SİZİ HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN YEDİĞİNİZ İÇTİĞİNİZ YAŞADIĞINIZ RAHAT HAYAT ALLAH SİZİ NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN BEĞENMİYORMUŞ SEN KİMSİN YAAAA ÇAPULCU
 • TÜPERMEN:
  Hayvanatlara ibret olsun. insanlar bunu gördüğünde acaba bizmi bişeyleri yanlış biliyoruz düşünüyoruz. neden tüm dünya saygı duyarken biz neden din iman diyip Atatürke saygı duymuyoruz diye kendilerini sorgulamarı gerek.
 • VATAN HAİNİSAVAR:
  Türkmen adını değiştir defol git, sen kim Türk olmak kim. . . .
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.