Haberi Paylaş

Webo, Herve Tum ve Rigobert Song Köşke Çıktı

Güncel Haberler

Webo, Herve Tum ve Rigobert Song Köşke Çıktı

Fenerbahçeli Webo, Cumhurbaşkanı Gül ve Konuk Cumhurbaşkanı Biya'ya forma hediye etti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Türkiye'yi ziyaret eden Kamerun Cumhurbaşkanı Paul Biya onuruna Çankaya Köşkü'nde verdiği resmi yemeğe Fenerbahçe'nin Kamerunlu oyuncusu Pierre Webo, Göztepe'de oynayan Herve Tum ile bir dönem Galatasaray'da oynayan Kamerun Milli Takımlar Genel Menajeri Rigobert Song da katıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşi Hayrünnisa Gül, Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştiren Kamerun Cumhurbaşkanı Paul Biya ve eşi Chantal Biya onuruna Çankaya Köşkü'nde resmi akşam yemeği verdi. Yemekte yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Gül, Kamerun'u siyasi istikrarı, doğal güzellikleri ve bölgesinin ticari ve ekonomik merkezi olma özelliği ile Afrika'nın en önemli ülkelerinden biri olarak görüyoruz dedi.

Türkiye'de öğrenim gören Kamerunlu bazı öğrencilerin de katıldığı yemekte Fenerbahçe'nin Kamerunlu oyuncusu Pierre Webo, Göztepe'de oynayan Herve Tum ile bir dönem Galatasaray'da oynayan Kamerun Milli Takımlar Genel Menajeri Rigobert Song da yer aldı. Bu arada Fenerbahçeli futbolcu Webo, Cumhurbaşkanı Gül ve konuk Cumhurbaşkanı Biya'ya Fenerbahçe forması hediye etti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Rigobert Song Chantal Biya Abdullah Gül Pierre Webo Politika Güncel Haberler

title