Karaman Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı - Haberler
Haberi Paylaş

Karaman Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı

AA - Mehmet Çetin - Güncel
 - Güncelleme:
Karaman Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Valilik Karamanoğlu Mehmetbey Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, gündemde yer alan konular ve bir önceki toplantıda alınan kararlara ilişkin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

Sunumun ardından İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan sunumlarda bağımlılıkla mücadele konusunda yapılan çalışmaları ve alınan tedbirleri içeren çalışmalar katılımcılarla paylaşıldı.

Vali Işık, özellikle ülkenin geleceği olan gençleri ve gençliği olumsuz yönde etkileyen bu sorunun çözümü için topyekun seferberlik içerisinde hareket edilmesi gerektiğini ifade etti.

Madde bağımlılığı konusunda ilgili tüm kurumlar tarafından sürdürülen mücadelenin etkin şekilde sürdürüldüğünü vurgulayan Işık, "Çocuklarımız ve gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan, bağımlılık yapıcı maddelerden korunması amacıyla uyuşturucu kullanımını tamamıyla bitirene kadar mücadelemizi büyük bir azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz." dedi.

Toplantıya Işık'ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Mehmet Özmen, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

AA / Mehmet Çetin - Güncel

Mehmet Alpaslan Işık İl Sağlık Müdürlüğü Jandarma Karaman 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title