Haberler

Ünlüler Tümay Özokur'u Yalnız Bırakmadı

Güncelleme:

Ünlülerin menajeri Tümay Özokur, kızı Karen Berena Tuhan'ın ikinci doğum gününü Kids Zone'da kutladı.

Doğum gününe Bennu Yıldırımlar, Caner Cindoruk, Asuman Dabak, Ayten Uncuoğlu, Ceren – Emir Benderlioğlu, Ayşe Kökçü, Betül Şahin, Barış Hayta, Aslı Omağ, Ayşen Batıgün, Müge Uyar, İpek Düzgünoğlu, Sevinç Yıldız, Burcu Almeman, Seçil Buket Akıncı çok sayıda ünlü isim katıldı…

Şöhret ve kariyer yolculuğunda ünlülere klavuz olan menajer Tümay Özokur, 2. baharında anne olacak adayların umudu oldu. 45 yaşında ikinci kez anne olan Özokur anneliği; "gökkuşağının altından geçmek" olarak yorumluyor.

Tümay Özokur çocuk isteyenlere;"istemekten ve umud etmekten asla vazgeçmesinler, çocuk da yapılır, kariyerde yapılır, korkmasınlar" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bennu Yıldırımlar Caner Cindoruk Asuman Dabak Tümay Özokur Güncel Haberler

Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Bakmadan Geçme

22 MAYIS 2024 TV YAYIN AKIŞI | Bu akşam TV'de ne var? Hangi diziler yayınlanacak? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV 22 Mayıs hangi burç? 22 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 22 Mayıs tarihi hangi burç olur? İran'da seçimler ne zaman 2024? İran'da seçimler nasıl olur? GELİNİM MUTFAKTA 22 MAYIS 2024 CANLI İZLE Gelinim Mutfakta yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? MÜGE ANLI CANLI İZLE! 22 Mayıs Müge Anlı canlı izleme linki! Müge Anlı son bölüm neler oldu? Şaban Ataş'ın katilleri tutuklandı! Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title