Ünlü Tiyatrocular Beylikdüzülü Sanatseverlerden Tam Not Aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Ünlü Tiyatrocular Beylikdüzülü Sanatseverlerden Tam Not Aldı

İhlas Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
Ünlü Tiyatrocular Beylikdüzülü Sanatseverlerden Tam Not Aldı

Yalçın Özden ve Suna Yıldızoğlu gibi oyuncuların oynadıkları "Dün, Bugün ve Yarın" isimli tiyatro oyunu Beylikdüzülü sanatseverlerden tam not aldı.

Yalçın Özden ve Suna Yıldızoğlu gibi ünlü oyuncuların oynadıkları "Dün, Bugün ve Yarın" isimli tiyatro oyunu Beylikdüzülü sanatseverlerden tam not aldı.

Beylikdüzü Belediyesi, Türk tiyatrosunun usta oyuncularını ağırladı. Oyuncu Yalçın Özden'in yazıp yönettiği "Dün, Bugün ve Yarın" isimli tiyatro oyunu Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahnelendi. Tiyatro oyununda yer alan Suna Yıldızoğlu, Uhde Seçil, Bekir Bulut, Salih Ünal, Selin Bayraktar ve Ahu Özden gibi ünlü oyuncular vatandaşlardan tam not aldı.

Kadın-erkek ve aşk ilişkilerinin çağlar arası boyutlarda nasıl yaşandığının incelendiği tiyatro oyununda yer yer memleket meselelerine de mizahi ve eleştirel bir dille gönderme yapılması, izleyicileri bir hayli güldürdü. Skeç aralarında seslendirdiği şarkılarla büyük beğeni toplayan usta oyuncu Suna Yıldızoğlu, gitar eşliğinde Ferdi Özbeğen'in "Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye" adlı şarkısını ve birçok yabancı parçayı seslendirdi. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Beylikdüzü Belediyesi Suna Yıldızoğlu Yalçın Özden Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title