Ünifeb Mezunlar Derneği, Cumhuriyetin 94'üncü Yılını Kutladı - Haberler
Haberi Paylaş

Ünifeb Mezunlar Derneği, Cumhuriyetin 94'üncü Yılını Kutladı

Demirören Haber Ajansı - Güncel

Ünifeb Mezunlar Derneği, Cumhuriyetin 94'üncü yılını kutladıÜniversiteli Fenerbahçeli Mezunlar Derneği (ÜNİFEB), Cumhuriyetin 94'üncü yılını kutladı.

Ünifeb Mezunlar Derneği, Cumhuriyetin 94'üncü yılını kutladı

Üniversiteli Fenerbahçeli Mezunlar Derneği (ÜNİFEB), Cumhuriyetin 94'üncü yılını kutladı.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen geceye; Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan da katıldı. Çeşitli etkinliklerin düzenlediği gecede bir konuşma yapan Dernek Başkanı Berkay Erdem, Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Cumhuriyeti ve Mustafa Kemal Atatürk bir bütündür. Birbirinden ayrı düşünülemez dedi.

Organizasyon daha sonra NESİNE.com tarafından yapılan hediye çekilişi ve slayt gösterileriyle devam etti. Slayt gösterilerinde, Fenerbahçeli taraftarların gönlünde taht kuran Okocha, Appiah, Anelka, Serhat Akın, Roberto Carlos, Mehmet Aurelio, Pierre Van Hoijdonk, Tuncay Şanlı, Uche, Meireles, Zico ve Alex de Souza gibi ismler video mesajla Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

Video mesajlarının ardından ÜNİFEB için bağış toplandı. Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu da 20 bin TL bağışladı.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Şekip Mosturoğlu Metin Doğan Faruk Ilgaz Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title