Turkuazoo Akvaryum'da Sıra Dışı Kitap Tanıtımı - Haberler
Haberi Paylaş

Turkuazoo Akvaryum'da Sıra Dışı Kitap Tanıtımı

Bültenler - Güncel
Turkuazoo Akvaryum'da Sıra Dışı Kitap Tanıtımı

Turkuazoo, 21 Ekim Pazar günü saat 16:00'da ilginç bir kitap tanıtımına ev sahipliği yapacak.

Türkiye'nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo Akvaryum köpekbalıkları ve binlerce sualtı canlısının bulunduğu zengin sualtı dünyasında şair Burak Ballı'nın "Sustum" adlı kitabının tanıtımını gerçekleştirecek.

Uluslararası arenada ilk kitabı '' SESSİZ BEKLEYİŞ'' ile ses getiren yazar Şair Burak Ballı, ikinci kitabı ''SUSTUM''u ilk defa Turkuazoo Akvaryum'da, köpekbalıkları arasına dalarak okurlarının beğenisine sunacak.

Yaptığı su altı şovları ve etkinlikleriyle diğer akvaryumlardan farklılaşan Turkuazoo Akvaryum, yazılarında hayatın tüm gerçek yönlerini kaleme alan Şair Burak Ballı'nın su altı dünyasının edebiyata verdiği ilhamı temsil eden kitap tanıtımına ev sahipliği yapacak. Sualtı kitap tanıtımını basın toplantısı ve imza günü takip edecek.

Sosyal paylaşım sitelerinde yüzbinlere ulaşan hayranının beğeni ile okuduğu şiir ve yazıları ile dikkat çeken Ballı; ''Tabi yaşamda yaşayan canlı cansız konuşmayan tüm varlıkların dili olmak için sustum'' derken, kitabının ilk sayfasında ''Söylenecek her söze cevabı olduğu halde susuyorsa bir insan, sessizliğin sükûnetinde denizler fethedilmiştir'' diyerek okurlarını selamlıyor.

Yeni kitabında birçok konudaki açıklayıcı deneme yazılarını okurları ile buluşturacak olan Ballı ''Aşk: Beden toprak olmadan ruhların özgürlüğe kavuşma anıdır.'' derken hem sıradışı kitap tanıtımı hem de düşünce tarzı ve yorumu ile okurlarının bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor.

Turkuazoo Akvaryum'daki tanıtımı ile okurları ile buluşacak olan Burak Ballı 'SUSTUM'' kitabının sevgi, barış, hak ve adalet üzerine yazılmış bir kitap olduğunu ifade ederek, kitabını "Yaşanılabilir bir Dünya'nın duygu tercümanları"na armağan ediyor.

Bültenler / Güncel

Türkiye Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title