Sokak hayvanlarını besleyen emekli hostes, kendisine engel olan adama isyan etti - Haberler
Haberi Paylaş

Sokak hayvanlarını besleyen emekli hostes, kendisine engel olan adama isyan etti

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

THY Eğitim Şekerci Kampüsü önünde sokak hayvanlarını besleyen emekli hostes Nur Avcı, pazarlama müdürü Emre Akman tarafından engellendiğini öne sürdü. Avcı'nın çektiği videoda şahsın yola koyulan mamaları topladığı görülüyor.

Thy Uçuş Eğitim Merkezi Sedat Şekerci Kampüsü'nde kötü hava şartlarında hayatta kalmaya çalışan sokak hayvanlarını beslemek isteyen emekli hostes Nur Avcu, kötü bir sürprizle karşılaştı.

MAMALARI TOPLARKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Hayvanlar için koyduğu mamaların toplandığını söyleyen Avcı, o anları ve engel olmak isteyen kişiyi kayda aldı. Pazarlama Müdürü Emre Akman'ın kapının dışında yaptığı beslemeyi engellediğini söyleyen Avcı, "Her yere yayacağım, yaptıklarıma pişman olacakmışım. Yaptığım beslemeye engel olmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

TEPKİ GÖSTERDİ

Videoda mamaları topladığı görülen şahsın ise kendisini çeken Avcı'nın üzerine yürüdüğü görülüyor.

Haberler.com - Güncel

Sokak Hayvanları, THY, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Nehir En:

Hiç üsenmemiş mamaları toplamis bukadar kötü yani, igrendik kendisinden...

Melis Okuyan:

Kim ki bu kimsesiz zavallı hayvanların beslenmesine mani oluyorsa yüce Rabbim de onları açlıkla yoklukla imtihan etsin. Muhtaç duruma düşürsün.... Kendi yapmıyor iyilik yapana da mani oluyor. Bazı insanlar gökten çakılıyor yokluğa düşüyor diyorlar ya demekki onlarda bu gibi kötü kalpli vicdansız merhametsiz insanların başına geliyor demekki. Allah bir insanın kalbini günde 40kere denemiş... Böylelerine tek söylenecek şey var. Yaşattığını yaşamadan almasın canını cenabı hak

Babilya :

Yiyecek ekmeğe muhtaç olursun İnşallah.Senin gibi insanlara insan demek yanlış olur.Hayvanlara zulüm yapanları başka şehirlerde toplasınlar.Devlet hayvanlara yaşam hakkı vermeli.

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title