Haberi Paylaş

Sinirden ekrana bardak fırlatan Selçuk Tepeli bu kez yayını espri ile açtı

Güncel Haberler

FOX TV Ana Haber Spikeri Selçuk Tepeli, son yayınında çiftçilerle ilgili bir habere sinirlenerek önce kalemi ardından masadaki bardağı fırlatmıştı. Tartışmalara neden olan hareket sonrası bugün yeniden ekran karşısına geçen ünlü sunucu, yayını bardak fırlatma olayına gönderme yaparak açtı. Tepeli, "Bugün her şeyden önce bana itimat edip masaya su bardağı koyan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diyerek espri yaptı.

FOX TV Ana Haber Spikeri Selçuk Tepeli, geçtiğimiz cuma günü "Tapusunu alamayan köylüler" haberinin ardından sinirlerine hakim olamamıştı. "Geç abi geç" diyerek yönetmene seslenen Selçuk Tepeli, ilk önce elindeki kalemi fırlatmış, ardından da "Geç" diye bağırarak su bardağını kameraya fırlatmıştı.

Sosyal medyanın gündemine oturan olayın ardından bugün yeniden izleyicilerin karşısına çıkan Tepeli, ana haber bültenini açarken, "Bugün her şeyden önce bana itimat edip masaya su bardağı koyan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diyerek espri yaptı.

Selçuk Tepeli'nin bu hareketi nedeniyle kovulduğu öne sürülmüştü. FOX TV yöneticileri ise iddiayı yalanlamıştı.

AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci de RTÜK'e çağrı yaparak "İzleyiciye bardak fırlatıp, edep dışı hareket yapan insansının bu fiili nedeniyle, RTÜK'ün, FOX TV kanalına, kapatma dahil, tüm tedbirleri en kararlı haliyle uygulamasını vatandaş olarak bekleriz" ifadesini kullandı.

Selçuk Tepeli Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Levent DEĞİRMENCİ :

kendını bır halt zanneden tip tip sen bardak fırlatsan en olur fırlatmasan ne olur yaptığın ıs bellı fox tv sahıplerı kım bellı hızmet ettıklerı guc bellı sende pıyonsun o kadar

CAN MİRCAN:

Mücahit sen ne çeşit mahluksun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title