Haberi Paylaş

Fas gezisinden video paylaşan Bayraktar çiftine herkes aynı yorumu yaptı: Ne güzeller

Güncel Haberler

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, eşi Sümeyye Erdoğan ve kızıyla Fas'a gitti. Bayraktar, sosyal medya hesabından 2 dakikalık "Güzel bir Fas rüyası" başlıklı bir video yayınladı. Videoda Bayraktar ailesinin ziyaret ettiği yerler yer alırken, sosyal medya kullanıcıları paylaşımın altına Bayraktar çifti için "Maşallah en güzel çifte, ne güzeller, en sevdiğim çift" gibi yorumlar yaptı.

Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından eşi Sümeyye Erdoğan ve çocuğu ile birlikte gittiği Fas gezisine dair anları paylaştı. Bayraktar, Fas'ta yerel bir pazarı dolaştı. Bayraktar daha sonra eşi ve çocuğu ile birlikte Kasablanka'da bulunan 2. Hasan Camii ve Ahmed el-Mansur'un türbesini ziyaret etti.

"Güzel bir Fas rüyası..." başlığı ile yayımlanan videonun sonunda ise Bayraktar ailesinin gezi boyunca çektirdiği fotoğraflar yer aldı. Bayraktar'ın kendi sosyal medya hesabından paylaştığı 2 dakikalık videosuna beğeni ve yorum yağdı.

Fas'tan video yayınlayan Bayraktar ailesine yorum yağdı

Paylaşılan videoda en beğenilen kısım ise Bayraktar çifti oldu. Çifte beğeni ve yorum yağdı. Kullanıcılar, "En sevdiğim çift, çok güzelsiniz maşallah, maşallah bu güzel aileye" gibi yorumlar yaptı.

Selçuk Bayraktar eşiyle Fas'tan video paylaştı! Herkes aynı yorumu yaptı

Selçuk Bayraktar eşiyle Fas'tan video paylaştı! Herkes aynı yorumu yaptı

Selçuk Bayraktar eşiyle Fas'tan video paylaştı! Herkes aynı yorumu yaptı

Selçuk Bayraktar eşiyle Fas'tan video paylaştı! Herkes aynı yorumu yaptı

Haberler.com / Yavuz Selvi - Güncel

Selçuk Bayraktar Fas Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (42)

Türk 182:

Allah daim etsin..

Cevap Yaz12738Yayından Kaldır
emre arslan:

Yemin ediyorum. Ülkeye faydası dışında gram zarar vermemiş bayraktar ailesini eksi yorum verenler hem vallahi hem billahi haindir bu ülkeye.

Cevap Yaz14385Yayından Kaldır
Metin Yalcin:

Allah sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler nasip etsin ülkemizin gururu bu aileye ..

Cevap Yaz12884Yayından Kaldır
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title