Haber : Şehit Polis Memuru Bilgin'in Baba Ocağına Ateş Düştü - Haberler

Haberi Paylaş

Şehit Polis Memuru Bilgin'in Baba Ocağına Ateş Düştü

Görüntü Dökümü : -Sokağa asılan Türk bayrağı -Şehidin baba evinin olduğu apartman ve asılan bayrak -Şehit evine taziye için gelenler -Şehidin dedesi ile röportaj -Şehidin yakının konuşması Şırnak'taki terör saldırısı Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerce zırhlı polis aracının geçişi sırasında düzenlenen saldırıda yaralanarak kaldırıldığı Şırnak Asker Hastanesinde şehit olan polis memuru Mahmut Bilgin'in Ankara'nın Beypazarı ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.

Görüntü Dökümü :

-Sokağa asılan Türk bayrağı

-Şehidin baba evinin olduğu apartman ve asılan bayrak

-Şehit evine taziye için gelenler

-Şehidin dedesi ile röportaj

-Şehidin yakının konuşması Şırnak'taki terör saldırısı

Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerce zırhlı polis aracının geçişi sırasında düzenlenen saldırıda yaralanarak kaldırıldığı Şırnak Asker Hastanesinde şehit olan polis memuru Mahmut Bilgin'in Ankara'nın Beypazarı ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.

Şehidin kendisi gibi polis babası Yusuf Bilgin'in Hacıkara Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı'ndaki evine gelen İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Demirbaş, ilçe vaizi Muhammet Emin Şahin ve diğer yetkililer, aileye acı haberi verdi.

Oğlunun şehadet haberini alan 30 yıllık polis memuru Yusuf Bilgin'i ilçe vaizi Şahin, teskin etmeye çalıştı.

Çok sayıda kişi, taziye için Türk bayraklarıyla donatılan şehidin babaevine akın etti.

Şehit polis memuru Bilgin'in naaşının yarın Beypazarı Merkez Yeni Cami'de kılınacak namazın ardından toprağa verileceği öğrenildi.

AA / Güncel

Yusuf Bilgin Beypazarı Şırnak Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title