Haberi Paylaş

Savcı Cihan Kansız: Atamalar Sürpriz Oldu

Güncel Haberler

Savcı Cihan Kansız: Atamalar Sürpriz Oldu

İstanbul'dan Sakarya Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Cihan Kansız, "Ben beklemiyordum böyle bir şey. Hayırlısı artık. Kurulun takdiridir." dedi.

Kamuoyunun adını ODA TV davasıyla hatırladığı İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili iken Sakarya Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Cihan Kansız, "Sürpriz oldu. Bizler hukukçuyuz. Kahve ağzıyla konuşmayız. Onu siyasiler konuşur" dedi.

"SÜRPRİZ OLDU"

Radikal'e konuşan Savcı Kansız, görev yerinin değiştirilmesinin kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirterek şunları söyledi: "Bizler hukukçuyuz. Kahve ağzıyla konuşmayız. Kahve ağzıyla siyasiler konuşmayı siyasiler yapıyor zaten. Hayırlısı. 20 kişilik bir liste var. Ben beklemiyordum böyle bir şey. Hayırlısı artık. Kurulun takdiridir."

Savcı Kansız, arkadaşlarıyla odasında oturduğunu şu an için bir şey yapmadığını söyledi.

Haberler.Com - Güncel

Cihan Kansız İstanbul Sakarya Güncel - Operasyon Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

erhansoundtes@hotmail.com:

Siyasiler kahve ağzıyla mı, millet ağzıyla mı konuşur? Bu ne cüret atanmış memur ? Siyasetin üstünlüğünün kayıtsız şartsız millet üstünlüğü olduğunu kavrayamadınız da , hala kendinizi ' siyaset üstü' mü sanıyorsunuz

avantayla kalkınma partisialifuatakdeniz@hotm:

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye diye mazlumun hakkını yiyenlerin pisliklerini hırsızlıklarını ortaya çıkardılar evlerde çelik para kasaları para sayma makinalarıyla çalışıyordu Müslüman (???) bakanların oğulları ayakkabı kutularında para saklıyorlardı daha nice pislikleri çıkacaktı ortaya ama hükümet HAYSİYET VE ŞEREFİNİ KORUMAK YERİNE PİSLİKLERİNİ KAPATMAYA ÇALIŞARAK BU ADAMLARI ve binlerce polisi işlerinden yerlerinden yurtlarından ederek rahatlarını bozarak tam HAŞHAŞİ USULÜYLE kul hakkı yiyen şerefsizlerin peşinden koşanları CEZALANDIRARAK ÇETE OLDUĞUNU İSPATLADI aldıkları MAAŞ ONLARA YETMİYOR BAKAN BAŞBAKAN BELEDİYELER AVANTA PEŞİNDE artık adınıda değiştirsinler partilerinin

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title