Haberi Paylaş
Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap: 'Kalan Süremizi Daha Hızlı Verimli ve Kaliteli Bir Şekilde...

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap: "Kalan Süremizi Daha Hızlı Verimli ve Kaliteli Bir Şekilde...

Güncel Haberler

Rize Belediyesi bünyesinde görev yapan birim müdürlerinin "Müdürler değerlendirme toplantısı" Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap başkanlığında yapıldı.

Rize Belediyesi bünyesinde görev yapan birim müdürlerinin "Müdürler değerlendirme toplantısı" Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap başkanlığında yapıldı.

Toplantıya belediye bünyesinde hizmet veren birim müdürleri katılırken toplantıda, dört yıllık çalışma ve yapılan yatırımların görüşüldü. Toplantıda Belediye Başkanı Kasap, "Kalan süremizi daha hızlı verimli ve kaliteli bir şekilde tamamlamalıyız" dedi.

Toplantıda, birim müdürlerini de dinleyen Kasap, yöneticiler olarak şeffaf olma noktasına dikkat çekerek, bir çok önemli çalışmalar yaptıklarını bundan sonraki süreçte de mevcut proje çalışmalarını tamamlayacaklarını kaydetti.

Başkan Kasap, günlük problemleri çözmek için birim müdürlerinden özverili olmalarını isteyerek çağrı merkezi ve sosyal medyadan gelen talep ve şikayetlere değindi. Başkan Kasap, bu şikayet ve taleplerin çözümü noktasında çaba gösterildiğini ancak biraz daha hassasiyet gösterilmesini ifade etti.

Son günlerde şikayet konusu olan, sivrisinek problemine karşı ilaçlama çalışmalarının arttırılmasını isteyen Kasap, yöneticilerle birlikte halkın da probleme karşı duyarlı olması gerektiğini sözlerine ekledi. - RİZE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Rize Belediyesi Reşat Kasap Kasap Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title