Haberler

Özel Öğrencilere Doğum Günü Kutlaması

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, özel eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere doğum günü kutlaması yaptı.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, özel eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere doğum günü kutlaması yaptı.

Başkan Öztekin, ilçede eğitim veren özel eğitim kurumu öğrencileriyle doğum günü etkinliğinde bir araya geldi.

Eşi Dilek Öztekin ile birlikte öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenen Öztekin, Elmalı'da yeni bir sosyal sorumluluk projesini başlattıklarını söyledi.

Hayatta herkesin bir engelli adayı olduğunu ifade eden Başkan Öztekin, şöyle konuştu:

"Engelli vatandaşlarımız ve çocuklarımız için ürettiğimiz projelerle onlara kaybettikleri öz güvenleri geri kazanmalarını sağlamak istiyoruz. Engelli kardeşlerimizin sosyal hayat içerisinde kendilerine yer bulmaları, hayata olumlu bakmalarını sağlayacaktır. Engelli olarak nitelendirdiğimiz ancak, hiçbir engelin kendilerini engellemediği bireylerimizin neler yapabileceğine dair bir farkındalık oluşturmak bizlerin asli görevi olmalıdır."

Engelli bireylerle bir araya gelmek, onlara doğum günü sürprizi yapmak istediklerini kaydeden Öztekin, bu tür etkinliklere diğer etkinliklerden daha fazla önem verdiklerini kaydetti.

Kaynak: AA / Güncel

Ümit Öztekin Elmalı Politika Güncel Haberler

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

Gökçek laf attığına bin pişman oldu: Sen bir soytarısın, kes sesini

Gökçek laf attığına bin pişman oldu: Sen bir soytarısın, kes sesini

Bakmadan Geçme

31 Mayıs Cuma Hutbesi yayınlandı! 31 Mayıs Cuma Hutbesi tam metni! #128220 Minnesota TW Dallas Mavericks NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 31 Mayıs Basketbol NBA CANLI İZLE! #127936 Sakaryaspor Bodrumspor maçı CANLI izle! (HD) 30 Mayıs Sakaryaspor Bodrumspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? 30-31 Mayıs hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? 30-31 Mayıs Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 30 Mayıs Perşembe yarın okullar tatil mi, okul yok mu? İstanbul, İzmir, Ankara okullar tatil mi? Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 30 Mayıs Perşembe 2024? #128250 Survivor kim kazandı? 30 Mayıs Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi!
Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title