Haber : Orhan Gencebay AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı - Haberler

Haberi Paylaş

Orhan Gencebay AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Sanatçı Orhan Gencebay, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak üç kategoriden birer fotoğraf seçti.

Sanatçı Orhan Gencebay, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak üç kategoriden birer fotoğraf seçti.

Sanatçı Orhan Gencebay, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği "yaşam", "spor" ve "haber" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Gencebay, yaşam kategorisinde Bestami Bodruk'un "Ailenin minik üyesi", haber kategorisinde, Mohammed Hamoud'un "Aç kalan minik yürekler", spor kategorisinde ise Dimitriy Golubovich'in "Uçan Hollandalı" fotoğrafına oy verdi.

AA foto muhabirlerine teşekkür eden Orhan Gencebay, "Şüphesiz muhabirleriniz dünyayı aydınlatıyor, ülkemizi aydınlatıyor, bilgi taşıyorlar. Bunu yaparken kim bilir ne zorluklarla karşılaşıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. O bilgiler olmasa, aydınlanmasak çok yanlış şeyler olabilir. Bu bilgiler, haberler çok olumsuz durumlara engel oluyor ya da nice başarılara imza atmamızı sağlıyor. Allah kolaylık versin, berhudar olsunlar." dedi.

Uçan Hollandalı Orhan Gencebay Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title